Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Versus Time For Pleasure Versace dla kobiet

Versus Time For Pleasure Versace dla kobiet

kwaśny

Versus Time For Pleasure marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Versus Time For Pleasure został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są truskawka, jeżyna, malina i jagoda; nutami serca są brzoskwinia i morela; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Truskawka Jeżyna Malina Jagoda

Brzoskwinia Morela

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus Time For Pleasure by Versace.

Ralph Lauren Big Pony 4 for Women

Versus Time For Pleasure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus Time For Pleasure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus Time For Pleasure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus Time For Pleasure marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus Time For Pleasure marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun Fragonard Belle Cherie Prada Prada Candy Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Bobbi Brown Almost Bare Penhaligon`s Blasted Heath Lolita Lempicka Lolita Lempicka Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Moschino OH! De Moschino Gabriela Sabatini Daylight Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Perry Ellis 360° Red for Men Kenzo Parfum d`Ete La Martina Tierra del Fuego Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Jil Sander Jil Sander Pure Lancome Attraction Rochas Aquawoman Atelier Cologne Trefle Pur