Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Versus Time For Energy Versace dla kobiet i mężczyzn

Versus Time For Energy Versace dla kobiet i mężczyzn

Versus Time For Energy marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka i zielona herbata; nutami serca są mięta, yuzu i drzewo cytrynowe; nutami bazy są ambra, mech dębowy i cedr.

Mandarynka Zielona herbata

Mięta Yuzu Drzewo cytrynowe

Ambra mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus Time For Energy by Versace.

Versus Time For Energy Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie ten zapach jest relaksująco - energetyzujący, daje takiego ´´kopa´´, a jednocześnie orzeźwia jak zielona herbata z cytryną pita w słoneczne popołudnie.
Jest naprawde przyjemny, bo czy może być coś odrzucającego w zapahcu zielonej herbaty z miętą i cytryną? Tak własnie pachnie Time for Energy. Niby prosto, może i banalnie, ale czasem jest potrzebny taki zwyczajny zapach np. na spacer w letnią pogodę. Nie przekombinowany, nie ma w nim żadnej ukrytej głębi, a mimo to jest naprawdę miły.
Dla fanek odświeżających nut jak znalazł. Dla mnie bardziej damskiej niż męskie.

Versus Time For Energy by Versace 4.00 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus Time For Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus Time For Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus Time For Energy marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus Time For Energy marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Bvlgari Black Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Mania L`Erbolario Meharees Agent Provocateur L'Agent Ferrari Leather Essence Chopard Madness Calvin Klein Obsession Cartier Declaration d'Un Soir Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Serge Lutens Serge Noire Jean Paul Gaultier Kokorico Calvin Klein Escape Montale Dark Aoud Alexander McQueen My Queen Thierry Mugler A*Men