Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Versus Donna Versace dla kobiet

Versus Donna Versace dla kobiet

Versus Donna Versace dla kobiet Zdjęcia

Versus Donna marki Versace to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Versus Donna został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są aldehydy, czarna porzeczka, Śliwka, nuty zielone, fiołek, malina, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są tuberoza, drzewo sandałowe, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są irys, ambra, piżmo, benzoes, wanilia i cedr.

Aldehydy Czarna porzeczka Śliwka Nuty zielone Fiołek Malina Brzoskwinia Bergamotka

Tuberoza Drzewo sandałowe Jaśmin Konwalia Róża

Irys Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus Donna by Versace.

Versus Donna Recenzje Perfum

Versus Donna by Versace 4.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus Donna marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus Donna marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Ma Dame Versace Crystal Noir Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Britney Spears In Control Curious Sarantis C-Thru Black Diamond Avon Aromadisiac for Her Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Playboy Play It Spicy Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Avon Infinite Moment for Her Queen Latifah Queen of Hearts Juicy Couture Couture Couture Avon Extraordinary Montblanc Femme de Montblanc Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Avon City Rush for Her Jesus Del Pozo Halloween Madonna Truth or Dare Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Gucci Gucci Guilty