Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Versus Versace dla kobiet

Versus Versace dla kobiet

Mam: 19 Miałem: 10 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Versus Versace dla kobiet Filmy Versus Versace dla kobiet Filmy
Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia

Versus marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Versus został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi, kumkwat i chrysophyllum cainito; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, esencja różana i stefanotis; nutami bazy są piżmo, paczula i ambrette (piżmo ambrowe).

Cytryna Amalfi Kumkwat Chrysophyllum cainito

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Esencja różana Stefanotis

Piżmo Paczula Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus by Versace.

The Key
Outspoken Intense by Fergie
Aventus

Versus Recenzje Perfum

GoHada
GoHada

Niestety zapach mnie rozczarował. Pachnie trochę jak ciocia z trwałą na głowie, solidnie skropiona ciężkimi "ciotkowymi' perfumami na swoich sześćdziesiątych imieninach. Myślałam, że dostaną elegancki, kobiecy zapach znaczący terytorium silnej kobiety, a tymczasem mam duszną, idącą w głowę zbieraninę słodkości z czymś w rodzaju kioskowych dezodorantów. Strasznie mnie drażni i nie daje się nosić. Jedyne plusy to dość duża trwałość. Zdecydowanie zapach na zimę lub jesień. Latem można się udusić. Zimą będzie jedynie potrzebna resuscytacja po silnym uścisku cioci Versus.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Cartier Must de Cartier Givenchy Hot Couture Byredo Pulp Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Dune Christian Dior Poison Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior Dior Homme Parfum Balenciaga Florabotanica Kenzo L'Eau par Kenzo Calvin Klein Eternity Versace Versense Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Acqua di Gio Hermes Elixir des Merveilles Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Dolce Vita Givenchy Amarige