Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Versus Versace dla kobiet

Versus Versace dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 9 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Versus Versace dla kobiet Filmy Versus Versace dla kobiet Filmy
Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia Versus Versace dla kobiet Zdjęcia

Versus marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Versus został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi, kumkwat i chrysophyllum cainito; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, esencja różana i stefanotis; nutami bazy są piżmo, paczula i ambrette (piżmo ambrowe).

Cytryna Amalfi Kumkwat Chrysophyllum cainito

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Esencja różana Stefanotis

Piżmo Paczula Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versus by Versace.

Pure Woman

Versus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versus marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versus marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Givenchy Hot Couture Cartier Must de Cartier Byredo Pulp Christian Dior Dune Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Poison Christian Dior Dior Homme Parfum Kenzo Le Monde Est Beau Balenciaga Florabotanica Kenzo L'Eau par Kenzo Calvin Klein Eternity Bottega Veneta Bottega Veneta Versace Versense Christian Dior Dolce Vita Torrente L`Or de Torrente Cartier La Panthere Givenchy Amarige Cacharel LouLou Guerlain Terracotta Le Parfum