Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Versace Woman Summer Versace dla kobiet

Versace Woman Summer Versace dla kobiet

Miałem: 3

Versace Woman Summer marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Versace Woman Summer został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są jaśmin, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i wiciokrzew; nutami serca są rozmaryn, kolendra i bazylia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Jaśmin Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Wiciokrzew

Rozmaryn Kolendra Bazylia

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Woman Summer by Versace.

Versace Woman Summer Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Za tym zapachem ze "stajni" Versace raczej nie przepadam. Słodki i tyle. Nawet trudno mi się odnieść do poszczególnych nut zapachowych bo ich po prostu ie wyczuwam. Nic poza słodyczą która na dłuższa metę męczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Woman Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Woman Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Woman Summer marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Woman Summer marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Avon Surreal Garden Christian Dior Remember Me L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Atelier Flou Paradis Paradis Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring D.S. & Durga Cowgirl Grass Brooksfield Nuance TerraNova Sakura and Green Tea Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique