Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Versace Woman Summer Versace dla kobiet

Versace Woman Summer Versace dla kobiet

Miałem: 3

Versace Woman Summer marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Versace Woman Summer został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są jaśmin, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i wiciokrzew; nutami serca są rozmaryn, kolendra i bazylia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Jaśmin Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Wiciokrzew

Rozmaryn Kolendra Bazylia

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Woman Summer by Versace.

Versace Woman Summer Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Za tym zapachem ze "stajni" Versace raczej nie przepadam. Słodki i tyle. Nawet trudno mi się odnieść do poszczególnych nut zapachowych bo ich po prostu ie wyczuwam. Nic poza słodyczą która na dłuższa metę męczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Woman Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Woman Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Woman Summer marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Woman Summer marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Les Nereides Vert d'Eau Tocca Florence Weil Sweet Bambou Weil Eau de Weil Molyneux Modern Quartz Avon 50's glam Animale Chaleur d`Animale Nicolas Danila Amerindian Gardens Trussardi Trussardi Action Donna Charriol Tourmaline Michael Storer Stephanie