Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Versace Pour Homme Oud Noir Versace dla mężczyzn

agarowy
skórzany
Versace Pour Homme Oud Noir Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Versace Pour Homme Oud Noir marki Versace to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Versace Pour Homme Oud Noir został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, agar (oud), nuty orientalnych drzew i przyprawy.

Skóra Agar (oud) Nuty orientalnych drzew Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Pour Homme Oud Noir by Versace.

Oud Wood
Versace Man
Steve McQueen Mythic
Lalique Pour Homme Equus

Versace Pour Homme Oud Noir Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Interesujące. Połakomili się na swoją interpretację oud’u, chociaż wyszedł nie do końca swój :) Podobieństwo do Oud Wood Toma Forda pojawiło się szybko. Właściwie różnią się tym, że postawiono na innych przewodzących. Ogólnie nie odbieram tego jako zły ruch. Marki badają rynek, patrzą co się pojawiło, co zachwyciło lub mogło zachwycić ale zabrakło np. trwałości i tworzą swoje odpowiedzi. Perfumiarze, będąc twórcami w sekundę stają się odbiorcami. Wąchają, inspirują się i mogą opierać swoje działania na czyiś pomysłach. Czasem zapachy będą niemalże identyczne, ale ten jeden niuans, jeden szczegół spowoduje, że sięgniemy po młodszą wersję B, zamiast pierwotnej i starszej A. Sama kompozycja, którą opisuję wnosi od siebie oud oparty na przyprawach. Ostrych, chłodnych, lecz znośnych. Zanim to nastąpi, mamy łagodny cytrusowy gest. Krótki i przelotny, jak skinienie głowy na powitanie. Gdy u Forda oud nie chciał za bardzo wychylić swojej głowy - wstydził się :) u Versace postawił na siebie wszystko! :) a właściwie to przyprawy :] i skórę. Doprawiono go zatem mocnym, wszechobecnym wiercącym pieprzem, ostro-kruchym kardamonem oraz korzennym szafranem. Wyszło sucho i poważnie, poniekąd dymnie, ale bez zapalonej fajki. Gdyby nie ta gładkość szafranu jak rozpromienione, pozbawione mimiki czoło, to cieli byśmy powietrze jak żyleta. Jest więc bardzo męsko. Dla mnie Oud Wood był unisexem, kobieta mogła go używać. Tutaj zostało to przechylone mocno kompozycyjnie dla panów, co oczywiście nie znaczy, że nie warto by Panie go poznały i nawet chciały mieć. Są takie dni w naszym życiu kiedy iskrzymy emocjami niczym krzemień wykorzystany do krzesania ognia. Wtedy ten zapach będzie dobrze obrazować nasze nastawienie. Czego zatem tutaj nie doświadczymy? Kremowości, balsamiczności. U Forda siedziałem sobie pod drzewem i szamałem marcepany, gdzie buzie miałem nasmarowaną balsamem po goleniu, a głowę posypaną odpadającą korą, jej popękaną strukturą. Pachniałem krucho i słodko, bezpiecznie, prawie że gourmandowo. Z Versace jestem z kolei na wizycie w miejscu składowania drewna. Gdzie nie mogę nabrać pełnego, głębokiego wdechu. Nie ma złagodzenia tej przestrzeni powietrzem zewnętrznym i wypchania jej ostrości, więc czujemy jak ta sucha drzewność odnajduje nasz nos i się w nim umiejscawia. Jakby tego było mało, pojawia się niezbyt nachalna skóra, która ogólnie w zapachach świetnie współgra z szafranem. Tak jest i tu. Dostałem całkiem dobrą trwałość w granicach 6-7 godzin, natomiast zapach nie wypełnia w moim przypadku pokoju (i dobrze), raczej kreśli ścieżkę podążając za nami. Flakon dopracowany, staranny - doceniam. Versace to jeden z tych domów mody, na którego premiery zawsze będę czekał. Zwłaszcza, że moje pierwsze markowe perfumy, to były Versace Blue Jeans. Gicior :)

mb
mb

dobre intensywne perfumy raczej na chlodniejsze dni

Versace Pour Homme Oud Noir by Versace 4.13 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Pour Homme Oud Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Pour Homme Oud Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Pour Homme Oud Noir marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Pour Homme Oud Noir marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Amouage Jubilation for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent M7 Amouage Memoir Man Jesus Del Pozo Arabian Nights Comme des Garcons Wonderwood Profumum Roma Fumidus Amouage Amouage Epic Man Amouage Interlude Man Comme des Garcons Black Cartier Declaration Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Gucci pour Homme Amouage The Library Collection Opus IV Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Amouage Honour Man Giorgio Armani Myrrhe Impériale Guerlain Guerlain Homme L`Eau