Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Versace Pour Homme Versace dla mężczyzn

Versace Pour Homme Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Pour Homme Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Pour Homme Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Pour Homme Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Versace Pour Homme marki Versace to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Versace Pour Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są cytryna, neroli, bergamotka i róża majowa; nutami serca są hiacynt, szałwia muszkatołowa, cedr i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i ambra.

Cytryna Neroli Bergamotka Róża majowa

Hiacynt Szałwia muszkatołowa Cedr Geranium

Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Pour Homme by Versace.

Allure Homme Sport
Versace Man Eau Fraiche
Blue Wind

Versace Pour Homme Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Niebieski kolor flakonika idealnie oddaje zapach, jaki jest w środku, a jeszcze lepiej obrazuje go piękne dzieło pt ´´Nad ciepłym morzem´´ F. Wygrzywalskiego. Jest niesamowicie odświeżająco i rześko pomimo, że morskich nut tu nie uświadczymy. Ta kompozycja jest jak wejście do chłodnej morskiej wody w czasie upału. Czuć jak orzeźwia ciało i umysł. Główną rolę gra tu pozbawiona chemiczności i ´´cifowej´´ nuty cytryna wraz z bergamotą. Żadne kwiaty, bursztyn, sandał czy choćby tonka nie maja zamiaru się pojawić. Tu nie ma ani grama słodyczy. Jest tylko 100% chłodu i ożywienia. Po jakimś czasie pojawia się neroli, które dodaje niestety lekkiej nuty proszku do prania, ale na całe szczęścia znika tak szybko, że można to pominąć. Warto mieć na półce latem.

BlueJeans
BlueJeans

Dawno nie posiadalem w swoim arsenale tak rzeskiego zapachu. Od pierwszych chwil po zaaplikowaniu czuc intensywnie swieze cytrusy. Stopniowo zapach przylega do skory i pomimo tego nuta zapachowa nie zmienia sie. Jest to idealny zapach na gorace lato. Trwalosc tego produktu jest naprawde na wysokim poziomie i utrzymuje sie ponad 5-6h. Mam ogromny sentyment do tego zapachu :).

dexo91
dexo91

VPH sprawia, że po spryskaniu się nim człowiek czuje się jakby przed chwilą wyszedł spod prysznica - nie koniecznie będąc tam przed kilkoma chwilami. Świeżak, który czaruje tym, że to nie cytrusy a kwiaty nim buzują. W bardzo upalne lato, wieczorową porą jeszcze bardziej zyskuje na sile, przy bardzo dobrej projekcji jest na prawdę dobrym produktem. Jedną z wielu jego pozytywnych właściwość jest także to, że można go używać na każdą sytuację i o każdej porze roku.

aegon
aegon

Sami wiecie, że po pierwszym razie nie zawsze jest fajnie (a powinno;)). Pierwotnie oceniłem go jako zwykłego, przeciętnego, którym pachnie co drugi koleś w klubie. Z czasem coś się jednak zmieniło i zaczęło się...Plaża na wyspie na Pacyfiku, a ja w hamaku między palmami. Radość, słońce, bryza od morza i on...typowy wakacyjny zapach, z którym chce się uprawiać wakacyjną miłość (niekoniecznie fizyczną:)).
A sprawców tego uniesienia jest kilku. Cytryna, bergamotka, neroli, geranium, hiacynt i róża...Świetny band, co wygrywa radosną kompozycję. "Melodię", którą chce się nucić, trzymać w pamięci i przywoływać w chwilach melancholii.
Dodać trzeba, że na finiszu kapela trochę zaczyna fałszować i wychodzi "mydełko Fa" z wielkiego Versace, ale to nie zarzut, gdyż mydlano-świeży powiew jest jak najbardziej na miejscu. To tak, jakby Buena Vista Social Club przy ostatnim utworze na koncercie, zmienił linię melodyczną. I tak nikt nie zauważy, a jak zauważy to pomyśli, że tak miało być...W końcu konwencja zabawy wybacza wszystko...

Suchunia
Suchunia

Zapach śliczny:) mnie osobiście kojarzy się z domem... to raczej mało prawdopodobne ale jakbym czuła perfumy taty. Nie umiem go opisać (jak panowie)ale dla mnie jest po prostu piękny:)

Johno
Johno

Powiem szczerzę, że nie znałem tego klasyka do czasu aż przez przypadek wszedłem na filmik z jednego youtubowych blogerów, który twierdził że jest jego TOP 1 najbardziej podobający się kobietą. Wszystkie jego pozostałe pozycję znałem lub nawet większość mam, więc TOP 1? a nawet nie znam? Zapisałem sobie w telefonie by przy najbliższej okazji zerknąć na niego w D. Nie oczekiwałem nic wielkiego bo z góry wiedziałem, że to nie moje klimaty. Zazwyczaj jest tak że gdy testujemy zapachy, psikamy na bloterek, fajne lub nie fajne rzucamy go na tacke, a czasem otwierają się nam oczy i szczerzymy się jak na 10złoty znalezione na chodniku :) Tak było w tym przypadku. Mały psik na bloterek, i czułem że chodź świeżak to ma jaja. Ten zadzior utrzymuję się przez około 2h po czym łagodnieje zostawiając taka smugę świeżości i czystości. Trwałość oceniam na 6-8h przy początkowej bardzo dobrej projekcji. Nie bez powodu na frag. możemy zobaczyć że jest podobny do chanela allure sport, jest i to bardzo ale tylko w otwarciu potem rozchodzą się w inna stronę. Według mnie Versace idealnie pasuje do koszuli, to kogoś godnego zaufania, kogoś z kreatywnym spojrzeniem na świat. A co do tego TOP 1, sprawdzały go dwie kobiety, obie chciały natychmiast wiedzieć jak się nazywa :lol:

wrslucky
wrslucky

Uwielbiam ten zapach za to, że jest taki uniwersalny. Bardzo mi się podoba. Swoją przygodę dopiero zaczynam, ale do tej pory to chyba mój najlepszy zapach z którego jestem w 100% zadowolony. Świeży, ale ma w sobie to coś.. czego nie umiem opisać.

yhmmma
yhmmma

Bardzo dobry zapach - Uniwersalny na maxa. Podoba się praktycznie każdemu - więc można go używać tak na prawdę bez skrupułów zawsze i wszędzie. Przyjemny, dla każdego - na każdą okazję i porę roku. Świeżak, z nutką elegancji w bardzo dobrej cenie. Nie jest to przeciętny zapach - wyróżnia się z tłumu innych w takiej cenie. Polecam go każdemu. Trwałość na wys. poziomie 8 h bez problemu.

Jakub1965
Jakub1965

Mam. I ja nie oparłem sie wszechmocnemu urokowi tej cytrynowo-kwiatowej delicji. Ale po jakimś czasie czar prysnął. Najzwyczajniej znudził mi się. Nie poprawia mi juz nastroju tak jak kiedyś. Ale to nadal urokliwa kompozycja. Świeża, elegancka, bywa nawet upojna. Ale dziś to jak...spotkanie z dawną kochanką po latach. Nadal miło, ale juz nie z taką pasją jak w ,,For Lovers Only''...

Seth
Seth

Opiniowanie tego rodzaju zapachów zwykle stwarza mi największe trudności. Są zbyt pospolite, aby zachwycić i zbyt poprawne, aby zbyć je jednym słowem. Ten wprawdzie wyróżnia się mocą i ostrością, lecz pozostaje jedynie kolejną wariacją niemiłosiernie eksploatowanego przez Alberto Morillas motywu akwatycznej czystości i świeżości. Na mojej skórze, delikatnie podkreślona piżmem całość – począwszy od ostrych, ale lekko słodkich cytrusów, poprzez przestrzenny bukiet kwiatów nurzających się w aromatach drzewno-przyprawowych – brzmi całkiem przyjemnie. Szybko znikające otwarcie, oraz brak typowego finiszu, wywołuje linearne postrzeganie kompozycji. Zauważalnie określono byt neroli, szałwi, geranium, cedru, tonki i piżma. Pod względem jakościowym i warsztatowym trudno mu cokolwiek zarzucić. Projekcja i trwałość jest więcej niż dobra, natomiast uroda wydaje się nieco trywialna. Uniwersalny pod względem okazji, lecz przypisany raczej ciepłym porom roku. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 5; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,50.

gurlen87
gurlen87

Dla mnie idealny wczesną wiosną, latem traci na uroku ta proszkowa świeżość. Początek to inawazja cytrusów i neroli. Uczucie odświeżenia, niemal klinicznej czystości zostaje spotęgowane do maksimum. Później na scenę wkraczają kwiatki z geranium w roli głównej:) i robi się nieco bardziej fougere. Całość oczywiście placet:)

kwiatek
kwiatek

Versace Man zostało zastąpione przez Eau Fraiche belorze ;) Ten Pour Homme jest dobrze zrobionym, linearnym świeżakiem. Posiada całkiem dobre parametry użytkowe oraz rozsądną cenę w sklepach internetowych. Jeśli ktoś nie życzy sobie wyróżniać się ale ładnie świeżo pachnieć to idealna propozycja na cały rok...

belor
belor

Odebrałem Versace ph bardzo monotonnie. Przede wszystkim nudno, z natarczywą i szaro-burą szałwią, która dominuje w kompozycji. Perfumy zastąpiły (niestety) znacznie lepsze i ciekawsze Versace Man. Zupełnie nie rozumiem czym podyktowany był taki ruch marketingowy? Nie potrafię odnaleźć niczego pociągającego czy choćby ciekawego w tej kompozycji, to dosyć przeciętny casual.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Muszę przyznać, że z początku mnie uwiódł, a nawet omotał. Fajnie zbilansowany letni, bardzo odświeżający zapach. Wg mnie wszelkie "cytrynki" wbrew pozorom nie dominują nad resztą, tworząc dobrze zbilansowaną rześką kompozycje.
Otwarcie nieco ostre, ale tak naprawdę to tylko chwila. Jednak z czasem...
Z pewnością nie będzie moim "typem" na lato. Tu wolę bardziej zwiewne, delikatne i w żaden sposób nienatarczywe kompozycje.
VPH jest dosyć charakterystycznym, trwałym i projekcyjnym zapachem i w kontekście wykorzystania latem nie podpiszę się pod nim obiema rękami.
Samą kompozycje bardzo doceniam, bo jest przyjemny, ale mając wybór myślę, że poszukam czegoś innego.

Zakupowe okazje

Versace Pour Homme Mini by Versace, .17 oz Mini EDT for Men
Versace Pour Homme Mini by Versace, .17 oz Mini EDT for Men
Gift Set 2oz
21.29 USD
Versace pour Homme Gift Set IX. Eau De Toilette 0,2 oz Shampoo 0,8 oz Aftershave Balm 0,8 oz
25.13 USD
Versace pour Homme Eau De Toilette for men 3.4 oz
Versace pour Homme Eau De Toilette for men 3.4 oz
Gift Set 7oz
39.05 USD
Versace pour Homme Gift Set V. Eau De Toilette 1,7 oz Shampoo 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
ThePerfumeSpot.com
Versace pour Homme Eau De Toilette for men 6.7 oz
Versace pour Homme Eau De Toilette for men 6.7 oz
Gift Set 4oz
50.53 USD
Versace pour Homme Gift Set VII. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz Cosmetic Bag 9,8 x 4 x 4,7 in
Gift Set 4oz
51.29 USD
Versace pour Homme Gift Set VIII. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 1,7 oz Aftershave Balm 1,7 oz Wallet 4 x 3,7 in
ThePerfumeSpot.com
Versace Pour Homme 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Eau De Toilette 6.8oz
Versace Pour Homme 6.8 oz Eau de Toilette Spray
Versace Pour Homme 6.8 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Pour Homme marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Pour Homme marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Chanel Bleu de Chanel Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hugo Boss Boss Bottled Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Platinum Dolce&Gabbana D&G Carolina Herrera 212 VIP Men Carolina Herrera 212 Men Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Burberry London for Men Creed Aventus Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013