Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn

Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn

Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn Filmy Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn Filmy
Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Man Eau Fraiche Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Versace Man Eau Fraiche marki Versace to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Versace Man Eau Fraiche został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są bergamotka, brazylijskie drzewo różane, kardamon, cytryna i karambola; nutami serca są estragon, szałwia, cedr i pieprz; nutami bazy są ambra, szafran, piżmo, nuty drzewne i jawor.

Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Kardamon Cytryna Karambola

Estragon Szałwia Cedr Pieprz

Ambra Szafran Piżmo Nuty drzewne Jawor

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Man Eau Fraiche by Versace.

Chrome Sport
Blue Seduction
Versace Pour Homme

Versace Man Eau Fraiche Recenzje Perfum

MHW
MHW

Versace Man Eau Fraiche to zapach ładny. I w zasadzie na tym powinna się już zakończyć ta recenzja. Pokuszę się jednak na trochę dokładniejsze opisanie tego jak odbieram ten zapach.
Otóż pierwszy raz spotkałem się z tym zapachem w styczniu 2008, kiedy to dostałem go na urodziny. Polubiłem go, aczkolwiek wtedy jeszcze mój nos nie był wyczulony na wszelakie niuanse, nie potrafiłem wyszczególnić absolutnie żadnych nut zapachowych. Zużyłem cały flakon i to było wtedy na tyle.
Niedawno zakupiłem dużą butlę w celu przypomnienia sobie tego zapachu i pierwsze moje wrażenie jest takie, że woń ewidentnie różni się od tego co zapamiętałem (mam dobrą pamięć zapachową). Man Eau Fraiche ewidentnie po drodze przeszło jakąś reformulację, która w dodatku wykastrowała go z trwałości, gdyż na mnie pachnie niewiele ponad godzinę.
Zapach otwiera się chemicznym akordem cytryny i bergamotki. Syntetyczność tych nut jest olbrzymia i towarzyszy aż do końca trwania tego zapachu. Następnie pojawiają się subtelne nuty drzewne, cedrowe. Pozostałe nuty gdzieś zaginęły, albo mój nos ich nie wyczuwa. Wszystko wydaje się jakby rozwodnione (podobne uczucie mam przy Ck In2u). Całość mimo wszystko miło ze sobą współgra, choć nie jest to ambitna kompozycja. Zawsze kojarzył mi się z białą koszulą, latem i pewnie takie skojarzenia miał przywoływać. Jest bowiem idealnie szyty pod masowego klienta.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

Tommy H.
Tommy H.

Pierwsze wrażenie..no tak Versace niejednoznaczny metroseksualny cały On..
Drugie.hm...gdzies juz to czułem na kimś,wspomnienie ale brak szczegółow..jakas nostalgia mnie ogarnęła brr
Trzecie...poczatek i pewne fragmenty wskazuja podobienstwo duze do Lalique White...tak ta identyczna mocna cytrusowa oranżada.

Koleżanka mi go poleciła juz kilka lat temu, ale ja nie lubiałem tego typu zapachów do tej chwili.
Uwielbiam tą poświate która tworzy im cieplej tym mocniej pracuje na swoje włoskie oblicze.

po poczatkach cytrusowych wysładza sie i zaczyna rządzic drewienko z karamonem(??) wiec idealnie pasuje do pracy,szkoły etc.... a gdy wyjdziemy na słonce spowrotem wraca cytrynka,,,perpetum mobile :)

Edit:
jak napisał ponizej jeden jegomośc zdecydowanie na upały 30 +,,,ponizej tej cyfry jest delikatny malo zauwazalny..niestety/

MrGwyn
MrGwyn

(zapożyczone) hasło przewodnie: cytrusy na drewienku
Słowa te doskonale trafiają w moją interpretację tego zapachu.
Czuję przede wszystkim cytrynę i piżmo. Za nimi na pewno są nuty drzewne, bergamotka i drzewo różane.
Reszta nut jest zatarta i nijak idzie się ich doszukać. Jedynie twierdzenie, że jest tam karambola wydaje się być sensowne i do potwierdzenia.
Jest to zapach totalnie płaski i ginie w tłumie innych wypustów o podobnym, cytrynowym zapachu. Poza tym jest to bez zaprzeczenia unisex, a dla mnie nawet zapach kobiecy.
To by było na tyle. Nothing to do here.

Beata Maria
Beata Maria

Fascynujący skład,bardzo dużo ziół m.in. estragon, szałwia, szafran..Test nadgarstkowy zafascynował mnie i chcę je mieć. Bergamotka z cytryną nadają ton a cedr, piżmo i nie często spotykany jawor utrwalają je. bardzo fajny flakon. Ciekawe.

drejk
drejk

Lekki, przyjemny, świetlisty to określenia, które od razu przychodzą mi do głowy. Gdybym miał scharakteryzować osobę tak pachnącą, powiedziałbym, że to radosny optymista, który nie ma nic do ukrycia. Ktoś otwarty i poukładany. Zapach bardzo bezpieczny, nikomu nie będzie przeszkadzał, ale przez to trochę nijaki. Świeżak, który nie jest zbudowany jak większość z cytrusów, a raczej woni bardziej syntetycznych, ale nie tandetnie sztucznych. Przywodzi mi na myśl świeże pranie i niebo w słoneczny dzień. Tak więc idealny na taki okres. Na mnie pachnie jak uboższa wersja L'Eau d'Issey Pour Homme, bardziej linearna i mniej kwiatowa.

pantelejmon
pantelejmon

Cytrusy na drewienku, nie da się zaprzeczyć, ale to najlepszy z moich świeżaków i gdyby nie fakt, że zawsze chcę spróbować czegoś nowego to już bym do niego wrócił :P.

Jakub1965
Jakub1965

Lubię tę cytrynowo-wietrzną kompozycję Oliviera Crespa. Rację mają Ci, którzy twierdzą, że to męskie alter-ego Light Blue D&G.
Jest delikatnie, subtelnie, niemal niezauważalnie, ale wibruje w tym zapachu jakis niepowtarzalny urok, może smak cytrynowej lemoniady sączonej na starówce jakiegos urokliwego ryneczku. Obok w pucharku sorbet limonkowy. I twarz wystawiona na słońce. Życie? Nie, raczej dolce vita...

Angrod
Angrod

Cytrusy na drewienku, z jakąś kwiatową nutą, która dodaje lekkości, poza tym ciężko wyczuć coś innego. Jest świeżo i trochę syntetycznie, ale w nieuciążliwy sposób. Taki typowy zapach na gorące pory roku. Zgrabny, choć nie zaskakuje kompozycją ani rozwojem.

Zakupowe okazje

Versace Man Eau Fraiche by Gianni Versace EDT Spray 3.3 oz for Men
Versace Man Eau Fraiche by Gianni Versace EDT Spray 3.3 oz for Men
Eau De Toilette 3.3oz
58.99 USD
Versace Man Eau Fraiche by Gianni Versace EDT Spray 3.3 oz Shower Gel 3.4 oz Travel Offer for Men
61.00 USD
Versace Man Eau Fraiche Eau de Toilette Spray, 3.4 oz
Versace Man Eau Fraiche Eau de Toilette Spray, 3.4 oz
Versace Eau Fraiche Eau de Toilette Spray, 6.7 oz
Versace Eau Fraiche Eau de Toilette Spray, 6.7 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Man Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Man Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Man Eau Fraiche marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Man Eau Fraiche marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Burberry London for Men Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Chanel Bleu de Chanel Carolina Herrera 212 Men Azzaro Visit For Men Christian Dior Fahrenheit Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Givenchy Pi Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci pour Homme