Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Versace Man Versace dla mężczyzn

Versace Man Versace dla mężczyzn

tytoniowy
Versace Man Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Man Versace dla mężczyzn Zdjęcia Versace Man Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Versace Man marki Versace to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Versace Man został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Michalon. Nutami głowy są neroli, bergamotka, dzięgiel i pieprz; nutami serca są szafran i kardamon; nutami bazy są labdanum, ambra, drzewo kaszmirowe i tytoń.

Neroli Bergamotka Dzięgiel Pieprz

Szafran Kardamon

Labdanum Ambra Drzewo kaszmirowe Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Man by Versace.

Versace Pour Homme Oud Noir

Versace Man Recenzje Perfum

marcinbaliszewski
marcinbaliszewski

No to mam chyba nowego faworyta. Kupiłem ten zapach kompletnie w ciemno, wiedziony jedynie kilkoma przychylnymi komentarzami i spisem nut. Zapach otwiera się pięknym tytoniem - nazwałbym go "zmrożonym" - który idealnie komponuje się z pieprzem dając efekt przyjemnego chłodu.Tytoń przypomina mi Dreamera tej samej marki, ale jest o wiele mniej kwaśny i nie ma tak leśnego entourage'u. Broń Boże nie jest to żaden orzeźwiający świeżak z trwałością wołającą o pomstę do nieba! Bergamotka wjeżdża z kopa od razu w otwarciu i trochę rozkwasza towarzystwo. Do tego dochodzi neroli, trochę inne od tego, które zazwyczaj znałem. Wszystko właśnie w tej fazie jest dla mnie takie chłodne, zmrożone. Po kilkunastu minutach zapach ociepla się i wyczuwam w nim jakieś zielone wariacje. Prym jednak wiedzie tutaj tytoń i orientalna nuta szafranu, która maskulinizuje całą kompozycje. Od razu po aplikacji projekcja jest zadowalająca i trwa w tym stanie przez jakieś 2-3 godziny. Później zapach staje się bliskoskórny i fantastyczna baza daje o sobie znać jeszcze przez kilka godzin. Wielka szkoda, że Versace stawia na zapachy pozbawione charakteru i będące powieleniem tego samego schematu, bo Versace Man to naprawdę wspaniały zapach o dobrych parametrach użytkowych i ciekawie potraktowanej nucie tytoniu.

MHW
MHW

Versace Man to mój pierwszy zakup w 100% w ciemno. Gdy otworzyłem przesyłkę nie rozpakowałem flakonu jeszcze dobre 2 godziny, tak byłem przestraszony tym, że mogę się rozczarować.
Przyznam szczerze, że nie była to miłość od pierwszego powąchania. Zapach nie należy do prostych, typowo mainstreamowych woni, nie dziwię się więc, że został wycofany z perfumerii stacjonarnych. Zapewne wielu ludzi go nie rozumiało, a należy dać mu trochę czasu. Najpierw zrobiłem test blotterowy, następnie nadgarstkowy pokazał, że moja skóra lubi ten zapach i to bardzo. Ja też z czasem go polubiłem.
W Versace Man czuć włoski styl, lekkość i pewnego rodzaju awangardę. To niezwykły zapach. Czuję w nim trochę kwasku, ale tego przyjemnego, owocowego (zapach jeżyny, lub morwy?), mokry tytoń, jednak nie ten w stylu Dreamera. Sam zapach nie przypomina mi nic co do tej pory poznałem. Po tym jak wybrałem się w nim kilka razy na uczelnię i miasto stał się jednym z moich ulubieńców, bo z jednej strony mamy zapach z głównego nurtu, z drugiej zaś ma w sobie coś niezwykłego co pozwala mi o nim myśleć jako o niszy w mainstreamie.
To najprawdopodobniej najlepszy dostępny obecnie męski zapach Versace.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

Arsenicum
Arsenicum

Nie jestem fanem marki Versace.
Gianni, to był gość! Ale Donatella... Błagam. Ta kobieta publicznie przyznała, że nie wierzy w naturalne piękno, zatem jak mam oceniać jej plastikowe i tandetne perfumy? Wydaje mi się, że nad każdą linią czuwa inna osoba - linię damskich perfum nadzoruje Donatella, albo jej "tipsiarska” koleżanka (wnioskuje po okropnych flakonach), a linię męskich, jakiś w miarę rozsądny człowiek. Nie mogę powiedzieć wiele złego o męskich wypustach tej marki, takich jak Man (2003), Pour Homme (2008), czy Eros (2012). To średniaki , ale nie kandydaci do olfaktorycznej ekskomuniki.
Uwielbiam otwarcie tych perfum - niesie ono jakość i naturalne (natura później znika…), kardamonowe doznania. Mnóstwo realistycznego kardamonu i jakiejś szorstkiej cytrusowości. To zdecydowanie najlepszy moment tej kompozycji, którym można się rozkoszować przez... dwie minuty.
Nie ukrywam, że później jest nieco gorzej, pojawiają się syntetyczne molekuły - wydaje mi się, że ISO udaje tutaj tytoń, a cashmeran nadaje specyficznego, ciepłego, trocinowego zapachu.
Jest nieźle! Ja się nie skuszę na flaszkę, ale gdyby np. mój brat powiedział, że kupuje właśnie ten zapach, to nie patrzyłbym na niego z politowaniem. O próbkę zabiegać nie warto, ale jeśli spotkacie w perfumerii tester, to spróbujcie - być może to będzie strzał w dziesiątkę, bo to nie są „spięte”, klasyczne perfumy. To dość luzacki (jak wspomniał Roq) zapach, który swoimi sercowymi akordami nieco nawiązuje do "wyżutej" gumy balonowej.
Sześć godzin, przy "takiej sobie" projekcji.

aegon
aegon

Intrygujący, ale nie "miły". Może się spodobać, ale można go nie zrozumieć i bezpowrotnie odrzucić. Dla mnie ma w sobie jakąś tajemnicę, która posyła mnie przed nim na kolana. Zawsze, gdy go czuję wydaje mi się inny niż wszystkie inne, gdyż nie bardzo mam z czym go porównać. W tym tkwi jego siła. Przejawia tytoniową męskość, złamaną związkiem przyprawowo-ambrowych nut. Można powiedzieć, że jest to gość co się nie spina, z dystansem do samego siebie i szczerą otwartością na innych. Ma szalenie ciekawą osobowość, a w swym życiorysie intrygującą zagadkę. Kto znajdzie do niej klucz - ten wygrywa dożywotni pobyt w jego towarzystwie. Ja jestem na dobrej drodze,a Wy...?

arturovittorio
arturovittorio

Coś w tym musi być, że perfumy zamknięte we flakonie lub pudełku w kolorze fioletu zawsze mi się podobają. A tu mamy jedno i drugie: oba elementy opakowania są właśnie tej barwy. Dodatkowo kartonik opalizuje, co świetnie oddaje charakter kompozycji, ponieważ perfumy mienią się na mnie różnymi migotliwymi refleksami. Tytoń przebija się przez nuty kwiatowe, do tego gorzkawy pieprz i dzięgiel z odrobiną cytrusów i ambrą w tle. No i neroli w jednej z głównych ról. Oryginalnie pobrzmiewająca, niebanalna słodycz. Pięknie! Na wszelkie okazje i pory roku, na poprawę humoru. Zabawny, "po Versacowemu" kiczowaty flakon :-)
Dla lekko zakręconych.

Roq
Roq

Kiedyś oszalałem na tle Versace Man. W ciągu roku zużyłem ponad jedną setę tego zapachu. To taki "wesoły" i antydepresyjny zapach gumy balonowej. Gdzieś w tle pobrzmiewa jakaś forma szczątkowej elegancji, ale przede wszystkim, bije od niego uśmiechnięty pyszczek.
Słodki i owszem, ale słodycz o dziwo, nie jest specjalnie zdecydowana, czy przytłaczająca. Po prostu, lekka i frywolna. Uważam, że ciężko "zaśmierdzieć" nim otoczenie, bo kto nie lubi aromatu owocowej gumy do żucia?
Nie cierpię banalnych i pompatycznych określeń, że "zapach dla mężczyzny z dystansem do świata", ba... rzygam nimi, ale w przypadku VM pasuje to akurat jak ulał. Ten zapach jest jak gustowne trampki do sportowego garnituru.
Dzisiaj odkopałem go po spod stosu innych zapachów i muszę przyznać, że pachnie nadal świetnie. Więc sobie popachniałem i nawet "oberwałem" parę komplementów.
Fajnie jest czasem użyć czegoś zapomnianego. Aż dziw, że ludziska nie znają tego zapachu.
A Versace Man pięknie wyróżnia się na tle tego, co czuję na ulicy...

Versace Man by Versace 4.04 out of 5 based on 28 ratings and 6 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 0.3oz
21.00 USD
Versace Versace Man Eau Fra che Travel Spray 0.3 oz Eau de Toilette Spray
Versace Versace Man Eau Fra che Travel Spray 0.3 oz Eau de Toilette Spray
Eau De Toilette 1oz
26.95 USD
Versace Man Cologne by Versace, 1 oz Eau Fraiche Eau De Toilette Spray Blue for Men
32.25 USD
Versace Man Cologne by Versace, 3.4 oz Eau Fraiche Eau De Toilette Spray Tester for Men
33.85 USD
Versace Man Cologne by Versace, 1.7 oz Eau Fraiche Eau De Toilette Spray Blue for Men
Beautyspin.com
37.12 USD
Versace Versace Man eau de toilette for men 3.3 oz
Versace Versace Man eau de toilette for men 3.3 oz
40.50 USD
Versace Man Cologne by Versace, 3.4 oz Eau Fraiche Eau De Toilette Spray Blue for Men
Gift Set 3.3oz
43.50 USD
Versace Man Gift Set by Versace Gift Set for Men Includes 3.3 oz Eau De Toilette Spray Eau Frachie 3.3 oz Shower Gel
Eau De Toilette 1oz
Versace Versace Man Eau Fraiche 1.7 oz Eau de Toilette Spray
Versace Versace Man Eau Fraiche 1.7 oz Eau de Toilette Spray
Eau De Toilette 6.7oz
61.10 USD
Versace Man Cologne by Versace, 6.7 oz Eau Fraiche Eau De Toilette Spray Blue for Men
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 6.8oz
101.00 USD
Versace Versace Man Eau Fraiche 6.8 oz Eau de Toilette Spray
Versace Versace Man Eau Fraiche 6.8 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Man marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Man marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Givenchy Gentleman Calvin Klein Obsession for Men Christian Dior Fahrenheit Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Davidoff Zino Davidoff Lalique Hommage a L'Homme Versace Dreamer Kenzo Kenzo Jungle Homme Hermes Terre d'Hermes Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Bentley Bentley for Men Intense Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Eau Sauvage