Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Versace L'Homme Versace dla mężczyzn

Versace L'Homme Versace dla mężczyzn

Mam: 16 Miałem: 6 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

skórzany

Versace L'Homme marki Versace to skórzane perfumy dla mężczyzn. Versace L'Homme został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bazylia, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, jaśmin, cedr i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i wanilia.

Nuty zielone Bazylia Petitgrain Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Jaśmin Cedr Róża

Labdanum Skóra Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace L'Homme by Versace.

Pour Monsieur Concentree
Jaguar for Men
One Man Show

Versace L'Homme Recenzje Perfum

Walter
Walter

Bardzo przyjemny zapach na co dzień, ale z klasą.

Początkowo bardzo podobny do kilka lat starszego Jacques Bogart One Man Show - słodki, trochę landrynkowy ale jednocześnie świeży.

Później obiera swoją właściwą drogę zapachową. Staje się nieco gorzkawy - wytrawny. Czuć skórę, drewno i przyprawy. Wszystko jest wyważone i w idealnych proporcjach.

W końcowej fazie zapach pokazuje nam ponownie swoją świeżą cytrusowo - drzewną stronę. Wyczuwalne są wtedy nieco zgorzkniałe cytrusy znane z Armani Eau Pour Homme (pierwotna wersja z 1984 roku) i aromat drzewny z nowej Eau de Cèdre, przez co zapach robi się szalenie intrygujący.

Nie wyczuwam ani odrobiny Ted'a Lapidus'a Pour Homme, którego swoją drogą bardzo lubię ani darzonego przeze mnie sympatią Tabac Original.

Uważam, że jest to zapach wart poznania. Mimo, iż powstał - jak różne źródła podają - w 1984 lub 1986 roku, nadaje się do używania w dobie (głównie) słabych, rozwodnionych, podobnych do siebie a przez to w ogólnym odbiorze nijakich zapachów. Na pewno wyróżnia się na ich tle, ale robi to w sposób subtelny i godny.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Trochę zielonego Jaguara, trochę Lapidusa Pour Homme a trochę nawet YSL. Niedzisiejszy, fajny, elegancki choć momentami trochę tatusiowaty. Dosyć dobra trwałość. Projekcja umiarkowana. Daje o sobie znać ale nie męczy.

wrslucky
wrslucky

Według mnie to raczej zapach na wieczór, taki kwiatowy.. no i raczej dla starszych mężczyzn, od 40 roku życia. Projekcja i moc na wysokim poziomie.

guest_
guest_

Jakoś specjalnie przyjemnie mnie nie zaskoczył. Owszem jest to całkiem dobra klasyczna propozycja, bo jako wielbiciel starych zapachów mogłem śmiało przewidzieć reakcję. Premiera jakby za późno w stosunku do tego co wtedy już proponował rynek w zakresie wielu podobnych i lepszych propozycji. Dzisiaj moim zdaniem wypada nieco blado, ale można liczyć na bardzo dobrą cenę.

zoka
zoka

Wciąż pamiętam ten zapach bardzo dobrze nawet gdybym go nie używał od lat. Ja go po prostu kocham. Jest bardzo elegancki, optymistyczny i energetyzujący. Idealny dla poprawienia pewności siebie.

Polecam go do porannego strzału świeżych owoców cytrusowych z drzewno-skórno-pikantnym sercem i bazą.

Od dość dawna otrzymuję za niego wiele komplementów. Myślę, że niedługo kupię kolejną butelkę, starą zużyłem w kilka miesięcy, ponieważ używałem go praktycznie codziennie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace L'Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace L'Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace L'Homme marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace L'Homme marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Eau Sauvage Halston Halston Z14 Christian Dior Dior Homme Intense Azzaro Azzaro pour Homme Christian Dior Dior Homme Givenchy Givenchy Gentleman Antonio Puig Quorum Versace Dreamer Burberry London for Men Givenchy Pi Guerlain Guerlain Homme Calvin Klein Obsession for Men Baldessarini Ambré Yves Saint Laurent Kouros Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Zirh Ikon Bvlgari Aqva Pour Homme