Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Versace Essence Etheral Versace dla kobiet

Versace Essence Etheral Versace dla kobiet

Versace Essence Etheral marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Versace Essence Etheral został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są wisteria i brzoskwinia; nutami serca są mimoza, fiołek i jaśmin; nutami bazy są irys i piżmo.

Wisteria Brzoskwinia

Mimoza Fiołek Jaśmin

Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Essence Etheral by Versace.

Versace Essence Etheral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Essence Etheral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Essence Etheral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Essence Etheral marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Essence Etheral marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Burberry Touch for Women Alfred Sung Sha Tous Violet Bvlgari Eau Fraiche Hermes Eau D`Orange Verte Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Gap Gap Blue No.655 For Her Adrienne Vittadini Capri Jardin de France Muguet MDCI Parfums Un Coeur en Mai Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Lili Bermuda Coral