Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Versace Essence Emotional Versace dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

żółtych kwiatów
tropikalny

Versace Essence Emotional marki Versace to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Versace Essence Emotional został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są lilia i bergamotka; nutami serca są mango i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Lilia Bergamotka

Mango Ylang-ylang

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace Essence Emotional by Versace.

Versace Essence Emotional Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace Essence Emotional, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace Essence Emotional, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace Essence Emotional marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace Essence Emotional marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Spicebomb Demeter Fragrance Oud Gucci Gucci pour Homme Elizabeth Arden Arden Beauty Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Daim Blond Bentley Bentley for Men ScentStory 24 Gold Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Fahrenheit Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat Serge Lutens Cuir Mauresque Demeter Fragrance Mulled Cider Oriflame Rock'n'Passion Oriflame Puressence by Ecobeauty Oriflame Chiffon Yves Rocher Eryo Ralph Lauren Ralph Hot Donna Karan Essence Wenge Serge Lutens Rousse