Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand marki Versace to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Versace 2 Thousand został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty zielone, nuty drzewne, piżmo i przyprawy.

Nuty kwiatowe Nuty zielone Nuty drzewne Piżmo Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace 2 Thousand by Versace.

Versace 2 Thousand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace 2 Thousand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace 2 Thousand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace 2 Thousand marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace 2 Thousand marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Pino Silvestre Pino Blue The Body Shop White Musk Shaik Chic Shaik No 30 Baldinini Baldinini de Nuit True Religion True Religion Dorin Un Air de Damas Jasmine Alyssa Ashley White Musk s.Oliver s.Oliver Women FUBU Plush Lalique Lalique Edition Limitee 2011