Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand marki Versace to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Versace 2 Thousand został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty zielone, nuty drzewne, piżmo i przyprawy.

Nuty kwiatowe Nuty zielone Nuty drzewne Piżmo Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace 2 Thousand by Versace.

Versace 2 Thousand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace 2 Thousand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace 2 Thousand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace 2 Thousand marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace 2 Thousand marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Al Hanouf L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Bond No 9 West Side Pino Silvestre Pino Blue Frederic Malle L'Eau d'Hiver Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Ramon Molvizar Sol (Sun) Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Sage Machado Coral Rasasi Abeer Laura Ashley Exotic Amber