Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand Versace dla kobiet

Versace 2 Thousand marki Versace to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Versace 2 Thousand został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty zielone, nuty drzewne, piżmo i przyprawy.

Nuty kwiatowe Nuty zielone Nuty drzewne Piżmo Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace 2 Thousand by Versace.

Versace 2 Thousand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace 2 Thousand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace 2 Thousand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace 2 Thousand marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace 2 Thousand marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jil Sander Style Bond No 9 The Scent Of Peace Roberto Verino Verino Pour Homme Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Prada No1 Iris Byredo Rose Noir Miya Shinma Kaze Harvey Prince Temptress Bruno Acampora Musc Arno Sorel Jardins de Babel Women Chloe Love Crabtree & Evelyn Iris