Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Versace Versace dla kobiet

Versace Versace dla kobiet

Versace Versace dla kobiet Zdjęcia Versace Versace dla kobiet Zdjęcia Versace Versace dla kobiet Zdjęcia Versace Versace dla kobiet Zdjęcia Versace Versace dla kobiet Zdjęcia

Versace marki Versace to kwiatowe perfumy dla kobiet. Versace został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są gujawa, czarna porzeczka, wisteria, bez i kropla rosy; nutami serca są orchidea, jaśmin i lotos; nutami bazy są wetyweria bourbon, piżmo, cedr atlaski i drzewo kaszmirowe.

Gujawa Czarna porzeczka Wisteria Bez Kropla rosy

Orchidea Jaśmin Lotos

Wetyweria Bourbon Piżmo Cedr atlaski Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versace by Versace.

J`adore
Kenzo Amour Florale
Golden Dynastie
Agrumes en Fleurs
L’Eau de Toilette

Versace Recenzje Perfum

Dagmy
Dagmy

Pachną według mnie jak j'adore. Zdecydowanie zbyt słodko. Cieszę się, że właśnie się ich pozbyłam :-)

ru-salka
ru-salka

Wydawał mi się być ciekawy, wyróżniający się w czasach sprzed perfumomanii. Teraz już bym nie kupiła, ale nadal cieszy moje oko butelka, w której zostało mi jeszcze trochę na dnie. Jeden z dwóch z półki "kfiatkowo-owockowej", którego mam jeszcze ochotę używać (ale w czasie upałów, więc resztka poczeka do lata :)).

amanda
amanda

Myślę , że jest fajny na wiosna- lato ponieważ nie jest zbyt intensywny , chociaż przy szalikach i golfach też by się utrzymał bo projekcja, jest zadowalająca.
Jest średnio słodki,dość intensywnie wybijają się kwiaty lekko dusznawe , pewnej ostrości daje wetyweria .
Gdybym była miłośniczką kwiatowej kategorii zajmowały by u mnie dość dobre miejsce .

dosik5
dosik5

trochę dziwna kompozycja, dominują mocne akcenty guajawy i porzeczki... zakupiłam kilka lat temu za granicą... wybór był trafny... słodki, wspaniały w podróż:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Versace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Versace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versace marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versace marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Guerlain Shalimar Prada Prada Candy Yves Rocher Moment de Bonheur Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Acqua di Gioia Laura Biagiotti Roma Versace Bright Crystal Avon Tomorrow Oriflame Mirage Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain La Petite Robe Noir Guerlain L'Instant de Guerlain Cacharel Noa Guerlain Insolence Eau de Parfum Elizabeth Arden Sunflowers Chloe Chloe Eau de Parfum Christian Dior Dune