Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Vanitas Versace dla kobiet

Vanitas Versace dla kobiet

Vanitas Versace dla kobiet Filmy
Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia

Vanitas marki Versace to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vanitas został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche-Arnaud. Nutę głowy stanowi lima; nutami serca są frezja i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr virginia i fasolka tonka.

Lima

Frezja Gardenia tahitańska

Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanitas by Versace.

J`adore
Vanitas Eau de Toilette
Golden Dynastie
Yellow Diamond
Modern Muse

Vanitas Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Ładny to zapach, ale jakiś taki strasznie infantylny… Czuje tu tylko białe kwiaty, cierpki cytrus i jakieś drewienko. Fakt, oryginalności nie można mu odmówić, ale nie jest to zapach moich marzeń. Odbieram go jako kompozycję dla nastolatek, szczególnie na wiosnę i lato. Może po części ze względu na jego łagodność, a po części przez to, że gdy go pierwszy raz powąchałam, miałam przed oczami jakieś taniutkie fiolki zapachów po 5ml, które były dołączane od czasu do czasu do takich gazet jak Bravo Girl, Filipinka czy Dziewczyna. W jednej z tych fiolek (chyba była w kształcie ust), krył się właśnie bardzo podobny zapach do Vanitas. Było to na sto procent przed jego premierą (może 2006, może 2008 rok?), więc to tym bardziej dziwne.

Vanitas jest miły, słoneczny, ale nic więcej. Taki trochę jak oranżada cytrynowa, którą chciałoby się pić i pić, ale po wypiciu pozostawia dziwny cierpki smak w ustach. Trwałość niezła.

Wiele osób porównuje go do J'adore. Moim zdaniem to inna bajka - tamten jest wielowarstwowy i zmienny, a ten jednolity. Tam przeważają, białe kwiaty i słodycz, a Vanitas układa się na mnie z lekką przewagą limonki.

Ann
Ann

Pierwszy moment: głównie kwiaty, jest gardenia, ale ta tahitańska, o słodszym, bardziej egzotycznym wydźwięku, trochę frezji i cierpkawa, zielona skórka limonki w tle. Połączenie limonki z frezją daje nieco różany efekt. Fajnie, letnio, ale nie nudno i bezpłciowo. Taki luksus na wakacjach, słomkowy kapelusz, biała sukienka, okulary z wyższej półki i tak dalej.
Na samym początku też odrobinę tłustawo (w pozytywnym sensie), zupełnie jakby właśnie smarowano nas dobrej jakości olejkiem do opalania, jednak efekt ten szybko umyka. Cedr minimalnie wyczuwalny, stanowi przejrzystą ramkę dla Vanitas.
Projekcja i trwałość trzymają fason, wiadomo, że nie jest to Mugler, ale jest dobrze.
Nie tylko na letnie wyjazdy, jest na tyle stonowany, że bardzo dobrze sprawdzi się w biurze i różnych formalnych sytuacjach.

kr27
kr27

To nie recenzja - bo mam wodę toaletową. Ale mam pytanie, czy ktoś wie, kto decyduje do jakiej grupy przypisany jest zapach? Jakieś 3 tygodnie temu ten był określany jako szyprowo-kwiatowy. Teraz jest tylko kwiatowy.
W czym rzecz ????

Winfryda
Winfryda

Kompozycja kwiatowo-drzewna. Dość przyjemna w odbiorze, niby kwiatowy zapach jakich wiele, a jednak niebanalny. Przy pierwszym użyciu nieco mnie odrzucił, skojarzył mi się z zapachem do biura dla pań 40+, ale później się do niego przekonałam. Uniwersalny zapach na wiosnę-jesień.

Beata Maria
Beata Maria

Zdecydowanie kwiatowy zapach.Lekka nutką limy a reszta to intensywne kwiaty. Przede wszystkim tahitańska gardenia i dopiero za nią frezja. Wszystko odrobinkę oprószone cedrowymi igiełkami. Zapach jest jednoliniowy, nie wibruje i nie zmienia się ale uznaję to za jego atut.Nie ma bogactwa skladników a i tak jest bardzo ładny. Zdecydowanie na mojej liście w kategorii-Lubię:-).Od początku do końca kwiatowy. Trwałość bardzo dobra, projekcja również. Ciekawy flakon, zawartość może dawać poczucie luksusu.

grudzienszal
grudzienszal

W dniu kiedy pierwszy raz się nimi psiknęłam moja koleżanka spytała czy pachnę J adere...Dziwne prawda? Po psiknięciu, pierwsze co wyczułam to frezja ,później obok frezji pojawia się róża.No może gdzieś w tle miga cytrusowy akcent. Nie jest to zapach wibrujący - nie rozwija się i nie zmienia z biegiem dnia.Vanitas posiada dużą trwałość , czuć go przez wiele godzin i jest ogoniasty. Ale na razie mnie nie przekonał.

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 0.15oz
9.95 USD
Vanitas Mini by Versace, .15 oz Mini EDT for Women
Vanitas Mini by Versace, .15 oz Mini EDT for Women
Gift Set 2oz
17.39 USD
Versace Vanitas Gift Set VII. Eau De Toilette 0,2 oz Shower Gel 0,8 oz Body Milk 0,8 oz
28.83 USD
Versace Vanitas Eau De Parfum for women 3.4 oz
Versace Vanitas Eau De Parfum for women 3.4 oz
Gift Set 7oz
43.89 USD
Versace Vanitas Gift Set XI. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
47.69 USD
64.99 USD
Vanitas Versace by Versace, 3 Piece Gift Set for Women with Handbag
Vanitas Versace by Versace, 3 Piece Gift Set for Women with Handbag
89.00 USD
Versace Vanitas Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 100ml 3.4oz Bag 2pcs 1Bag
105.00 USD
Versace Vanitas Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Versace Vanitas Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Vanitas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Vanitas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanitas marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanitas marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Yellow Diamond Versace Versense Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Christian Dior Diorissimo Chanel Coco Eau de Parfum Givenchy Amarige Calvin Klein Eternity Guerlain Idylle Bvlgari Jasmin Noir Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Bvlgari Rose Essentielle Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Estée Lauder Pleasures Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Gloria Vanderbilt Vanderbilt Calvin Klein Truth Cartier Baiser Vole Kenzo Kenzo Amour Balenciaga Balenciaga Paris Dolce&Gabbana D&G Light Blue