Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Vanitas Versace dla kobiet

Vanitas Versace dla kobiet

Vanitas Versace dla kobiet Filmy
Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia Vanitas Versace dla kobiet Zdjęcia

Vanitas marki Versace to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vanitas został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche-Arnaud. Nutę głowy stanowi lima; nutami serca są frezja i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr virginia i fasolka tonka.

Lima

Frezja Gardenia tahitańska

Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanitas by Versace.

J`adore
Golden Dynastie
Knot
J`adore Eau de Toilette
Vanitas Eau de Toilette

Vanitas Recenzje Perfum

kr27
kr27

To nie recenzja - bo mam wodę toaletową. Ale mam pytanie, czy ktoś wie, kto decyduje do jakiej grupy przypisany jest zapach? Jakieś 3 tygodnie temu ten był określany jako szyprowo-kwiatowy. Teraz jest tylko kwiatowy.
W czym rzecz ????

Winfryda
Winfryda

Kompozycja kwiatowo-drzewna. Dość przyjemna w odbiorze, niby kwiatowy zapach jakich wiele, a jednak niebanalny. Przy pierwszym użyciu nieco mnie odrzucił, skojarzył mi się z zapachem do biura dla pań 40+, ale później się do niego przekonałam. Uniwersalny zapach na wiosnę-jesień.

Beata Maria
Beata Maria

Zdecydowanie kwiatowy zapach.Lekka nutką limy a reszta to intensywne kwiaty. Przede wszystkim tahitańska gardenia i dopiero za nią frezja. Wszystko odrobinkę oprószone cedrowymi igiełkami. Zapach jest jednoliniowy, nie wibruje i nie zmienia się ale uznaję to za jego atut.Nie ma bogactwa skladników a i tak jest bardzo ładny. Zdecydowanie na mojej liście w kategorii-Lubię:-).Od początku do końca kwiatowy. Trwałość bardzo dobra, projekcja również. Ciekawy flakon, zawartość może dawać poczucie luksusu.

grudzienszal
grudzienszal

W dniu kiedy pierwszy raz się nimi psiknęłam moja koleżanka spytała czy pachnę J adere...Dziwne prawda? Po psiknięciu, pierwsze co wyczułam to frezja ,później obok frezji pojawia się róża.No może gdzieś w tle miga cytrusowy akcent. Nie jest to zapach wibrujący - nie rozwija się i nie zmienia z biegiem dnia.Vanitas posiada dużą trwałość , czuć go przez wiele godzin i jest ogoniasty. Ale na razie mnie nie przekonał.

Vanitas by Versace 3.15 out of 5 based on 30 ratings and 4 user reviews

Vanitas Perfume by Versace, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Vanitas Perfume by Versace, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 7oz
42.95 USD
Versace Vanitas Gift Set XI. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
Eau De Parfum 3.3oz
Versace Vanitas Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Versace Vanitas Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
113.50 USD
Versace Vanitas Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 100ml 3.4oz Bag 2pcs 1Bag

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Vanitas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Vanitas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanitas marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanitas marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Yellow Diamond Chanel Coco Eau de Parfum Calvin Klein Eternity Versace Versense Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Bvlgari Jasmin Noir Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Bvlgari Rose Essentielle Bvlgari Omnia Amethyste Calvin Klein CK One Kenzo Kenzo Amour Gucci Gucci Guilty Elizabeth Arden Sunflowers Givenchy Amarige Dolce&Gabbana D&G Light Blue Giorgio Armani Armani Mania Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Allure eau de parfum Gloria Vanderbilt Vanderbilt Bottega Veneta Bottega Veneta