Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

V/S Versus Versace dla kobiet Zdjęcia V/S Versus Versace dla kobiet Zdjęcia

Pomarańcza Lima Mandarynka

Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Konwalia

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V/S Versus by Versace.

V/S Versus Recenzje Perfum

Tiki Tiki Tak
Tiki Tiki Tak

ten zapach to dla mnie cudowne wspomnienie studenckich lat..... pomaranczka, gozdzik i przyprawy. zapach zniknal z półek, wielka szkoda. Zapach szczególny, tylko dla odważnych Pań. Test przed zakupem konieczny!

martaszka
martaszka

Gdyby ten zapach nadal był produkowany, nigdy nie miałabym powodu, by szukać innego. To był mój it scent. Na dodatek to mój pierwszy perfumiarski prezent od męża (100 lat temu!!!) :))), tym bardziej go uwielbiałam.
Zapach radosny, orzeźwiający i cytrusowy z początku z zapowiedzią... coca coli! Po pewnym czasie proporcje coca coli i cytrusów zmieniały się i cytrusy oddawały pola. Zaczynał być wyczuwalny pikantny cynamon. Szczypanie na języku :) Czasem się zastanawiałam, czy przypadkiem nie wyczuwam świeżego imbiru.
Piżmo tylko utrwalało tę podróż i pozwalało dłuuuugo cieszyć się zapachem na skórze. Samo w sobie, moim zdaniem, wyczuwalne nie było.
Mój numer 1 na zawsze. Nie odżałuję chyba, że już go nie produkują.
Ale cieszę się, że jego brak spowodował u mnie chęć spróbowania innych, nowych zapachów. Tyle choć z tego dobrego.
Aktualnie testuję zapach Sancti (Les Liquides Imaginaires) i cos w nim przypomina mi V/S! Hmmm... :)

Edycja: Sancti przypomina V/S tylko na początku. Po godzinie już nie. Bardzo nie.

Alfonsina y el Mar
Alfonsina y el Mar

Miałam te perfumy dawno,dawno temu. Zapach nietuzinkowy i trudny do opisania po tylu latach.Było w nim coś zdecydowanego - jakaś męska,pociągająca,zmysłowa nuta. Szkoda ogromna,że V/S jest już niedostępny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace V/S Versus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace V/S Versus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V/S Versus marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V/S Versus marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Chanel Chance Eau Tendre Giorgio Armani Gio Montale Mango Manga Givenchy Fleur d'Interdit Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Calvin Klein Eternity Marina Picasso Chapeau Bleu Van Cleef & Arpels Un Air de First Yves Saint Laurent Baby Doll John Galliano John Galliano Bvlgari Rose Essentielle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Tous Gold The Different Company After Midnight Giorgio Armani Mania Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Burberry Burberry Brit Chanel Allure