Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Red Jeans Versace dla kobiet

Red Jeans Versace dla kobiet

Red Jeans Versace dla kobiet Zdjęcia

Red Jeans marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Red Jeans został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są morela, frezja i brzoskwinia; nutami serca są fiołek, lilia wodna, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Morela Frezja Brzoskwinia

Fiołek Lilia wodna Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Jeans by Versace.

Red Jeans Recenzje Perfum

lovedancesomuch
lovedancesomuch

Jeden z moich ulubionych zapachów :) czuję w nim słodkie, dojrzałe maliny. mam ochotę używać go codziennie, bo jest taki wyjątkowy i wcale nie drogi :) polecam go wszystkim, którzy lubią kwiatowe i owocowe nuty jak ja :)

gugusia
gugusia

Zapach polecany przeze mnie młodym dziewczynom czyli takim jak ja pachnie jak jakiś kompot ugotowany ze świeżo zerwanych owoców. Zapach na dzień. Testowałam go dziś w Rossmanie i pomimo kąpieli nadal go czuję na nadgarstku Mam możliwość kupienia go za małe pieniądze, więc chyba się skuszę

EDIT: No i dorobiłam się własnego flakonu W sumie, hmm, przy dłuższym testowaniu doszłam do wniosku, że zapach jest ciut chemiczny :| Tzn. czuję w nim taką chemiczną brzoskwinię. A może to zapach malin? Nie wiem. Trwałośc bardzo dobra. Zapach sprawdza się szczególnie w chłodniejsze dni.

samsara
samsara

Ten zapach mile mnie zaskoczył, na początku poczułam się jakbym otworzyła paczkę landrynek-takich typowych dla PRL-u czyli dużo owocowej, niewyrafinowanej słodyczy, z czasem jednak perfumy te rozwinęły się w ciekawsze-dostrzegłam w nich nawet nutkę orientu-to chyba zasługa drzewa sandałowego, wanilii i ylang-ylang. Nie jest to zapach płaski, rozwija się w promienną, nieco egzotyczną i dość głęboką przy końcu woń na landrynkowym podbiciu. Trwałość spora-naprawdę,a cena wręcz przeciwnie.

Red Jeans by Versace 2.89 out of 5 based on 39 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Red Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Red Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Moschino Moschino Funny! Dolce&Gabbana D&G Light Blue Kenzo Le Monde Est Beau Elizabeth Arden Arden Beauty Christian Dior Pure Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel Eden Elizabeth Arden Sunflowers Avon Ultra Sexy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Versace Versace Woman Britney Spears Fantasy Kenzo Kenzo Amour Diesel Loverdose Lolita Lempicka Si Lolita Lancome Tresor Midnight Rose Adidas Pure Lightness Cerruti 1881 Avon Ballroom Beauty