Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Red Jeans Versace dla kobiet

Red Jeans Versace dla kobiet

Red Jeans Versace dla kobiet Zdjęcia

Red Jeans marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Red Jeans został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są morela, frezja, brzoskwinia i czarna porzeczka; nutami serca są fiołek, lilia wodna, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Morela Frezja Brzoskwinia Czarna porzeczka

Fiołek Lilia wodna Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Jeans by Versace.

Red Jeans Recenzje Perfum

LadyEssex
LadyEssex

Perfumy dostałam i niestety okazały się mocno nietrafione. Zapach jest jakby sztuczny, chemiczny. W pierwszym momencie czuję morele... a może brzoskwinie (?), już sama nie jestem pewna. Nie są to jednak autentyczne owoce,a przypominają bardziej wytwór kunsztu laboratoryjnego. Posłodzone, może to i wanilia? Do tego odrobina kuchennej róży, ylang-ylang i drzewa sandałowego. Całość jest ciężka, sztuczna i mdła. Perfumy zupełnie nie dla mnie, szczególnie latem wydają się toporne i plastikowe. Nadają się dla bardzo młodziutkiej dziewczynki, powiedziałabym dla wczesnej nastolatki, dla dorosłej kobiety z pewnością zbyt cukierkowe. Trwałość całkiem niezła. Nie jest to jednak moja bajka.

darkblueyed
darkblueyed

Pelnia lata w Missouri to tlumy ludzi w Waverly i brzoskwiniowe szalenstwo- brzoskwinie i morele, wielkie i male, zolte i pomaranczowe, dzemy, lubianki pelne omszonych owocow z niemowleca puszytoscia na skorkach. I to wszystko w Peter's Market- drewnianej stodole- sklepie. Odnalazlam te atmosfere i feerie zapachow w Red Jeans- cieply, rozgrzany miazsz brzoskwini, podbity sandalowym drewnem. Slodycz mlodej dziewczyny potrzasajacej zlotymi lokami- szampon z nuta ylang- ylang, bukiet frezji w dloniach, piegi i konwaliowe mydlo daja mieszanke letniej rozkoszy i pospiechu pakowanych walizek. Otwarte szeroko ramiona lata sa zludne- nic nie trwa wiecznie, mlodosc ze sloncem przemina ale zanim to sie stanie rozane platki splota sie z wanilia i zaspiewaja hymn godny namietnych, lipcowych nocy. Chwilo trwaj- jestes piekna!

lovedancesomuch
lovedancesomuch

Jeden z moich ulubionych zapachów :) czuję w nim słodkie, dojrzałe maliny. mam ochotę używać go codziennie, bo jest taki wyjątkowy i wcale nie drogi :) polecam go wszystkim, którzy lubią kwiatowe i owocowe nuty jak ja :)

gugusia
gugusia

Zapach polecany przeze mnie młodym dziewczynom czyli takim jak ja pachnie jak jakiś kompot ugotowany ze świeżo zerwanych owoców. Zapach na dzień. Testowałam go dziś w Rossmanie i pomimo kąpieli nadal go czuję na nadgarstku Mam możliwość kupienia go za małe pieniądze, więc chyba się skuszę

EDIT: No i dorobiłam się własnego flakonu W sumie, hmm, przy dłuższym testowaniu doszłam do wniosku, że zapach jest ciut chemiczny :| Tzn. czuję w nim taką chemiczną brzoskwinię. A może to zapach malin? Nie wiem. Trwałośc bardzo dobra. Zapach sprawdza się szczególnie w chłodniejsze dni.

samsara
samsara

Ten zapach mile mnie zaskoczył, na początku poczułam się jakbym otworzyła paczkę landrynek-takich typowych dla PRL-u czyli dużo owocowej, niewyrafinowanej słodyczy, z czasem jednak perfumy te rozwinęły się w ciekawsze-dostrzegłam w nich nawet nutkę orientu-to chyba zasługa drzewa sandałowego, wanilii i ylang-ylang. Nie jest to zapach płaski, rozwija się w promienną, nieco egzotyczną i dość głęboką przy końcu woń na landrynkowym podbiciu. Trwałość spora-naprawdę,a cena wręcz przeciwnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Red Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Red Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Moschino Moschino Funny! Kenzo Le Monde Est Beau Elizabeth Arden Arden Beauty Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Pure Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Elizabeth Arden Sunflowers Cacharel Eden Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Versace Versace Woman Britney Spears Fantasy Chanel Chanel No 19 Poudre Kenzo Kenzo Amour Diesel Loverdose Lolita Lempicka Si Lolita Lancome Tresor Midnight Rose Adidas Pure Lightness Cerruti 1881 Avon Ballroom Beauty