Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Metal Jeans  Men Versace dla mężczyzn

Miałem: 3

wodny
ozonowy

Metal Jeans Men marki Versace to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Metal Jeans Men został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i arbuz; nutami serca są jaśmin i nuty wodne; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy i drzewo gwajakowe.

Mandarynka Grejpfrut Arbuz

Jaśmin Nuty wodne

Ambra Piżmo Mech dębowy Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Metal Jeans Men by Versace.

Metal Jeans Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Metal Jeans Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Metal Jeans Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Metal Jeans Men marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Metal Jeans Men marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Escada Sunset Heat for Men CB I Hate Perfume Eternal Return Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² She Wood Molyneux Quartz pour Homme Diesel Fuel for Life Summer Marina Yachting Marina Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach LR Michael Schumacher Adolfo Dominguez Bambu LR Ocean' Sky Avon Jet Femme Holiday