Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Jeans Couture Man Versace dla mężczyzn

Jeans Couture Man Versace dla mężczyzn

Jeans Couture Man Versace dla mężczyzn Zdjęcia Jeans Couture Man Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Jeans Couture Man marki Versace to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Jeans Couture Man został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są mirt, mandarynka, bergamotka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wetyweria.

Mirt Mandarynka Bergamotka Kardamon

Gałka muszkatołowa Fiołek

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeans Couture Man by Versace.

Jeans Couture Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Jeans Couture Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Jeans Couture Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeans Couture Man marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeans Couture Man marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace Blue Jeans Davidoff Davidoff Alfred Sung Hei Alviero Martini Geo Uomo Lancetti Etre Homme L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Paco Rabanne Tenere Yardley English Lavender Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Woods of Windsor Lavender April Aromatics Crown Chakra Oil