Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jeans Couture Glam Versace dla kobiet

Jeans Couture Glam Versace dla kobiet

aldehydowy
Jeans Couture Glam Versace dla kobiet Zdjęcia

Jeans Couture Glam marki Versace to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jeans Couture Glam został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są aldehydy, różowy pieprz i petitgrain; nutami serca są fuksja, orchidea butterfly i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Aldehydy Różowy pieprz Petitgrain

Fuksja Orchidea butterfly Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeans Couture Glam by Versace.

Jeans Couture Glam Recenzje Perfum

samsara
samsara

cud-wymyka się wszelkim przyszeregowaniom, inny niż wszystkie, mega oryginalny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Jeans Couture Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Jeans Couture Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeans Couture Glam marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeans Couture Glam marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Carolina Herrera 212 Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Roberto Verino Verino Pour Homme Kenzo Kenzo Amour Indian Holi L`Erbolario Iris Kenneth Cole Reaction for Her Clean Clean Lather Le Labo Rose 31 Space NK Santalrosa Montale Velvet Flowers Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi