Marki » T-Z » « Grupy

Gianni Versace Couture Versace dla kobiet

Gianni Versace Couture Versace dla kobiet

Gianni Versace Couture marki Versace to perfumy dla kobiet. Gianni Versace Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czerwone jagody i tangeryna; nutami serca są jaśmin, heliotrop i kwiat migdałowca; nutami bazy są fasolka tonka, nuty drzewne, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Czerwone jagody Tangeryna

Jaśmin Heliotrop Kwiat migdałowca

Fasolka tonka Nuty drzewne Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gianni Versace Couture by Versace.

Gianni Versace Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Gianni Versace Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Gianni Versace Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gianni Versace Couture marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gianni Versace Couture marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Cartier Santos Eau de Sport Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Demeter Fragrance Cotton Candy Cartier Roadster Black Novae Plus Shinny Red Cadillac Cadillac Women Ajmal Lure for Him