Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Eros Versace dla mężczyzn

Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia Eros Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Eros marki Versace to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eros został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są mięta, zielone jabłko i cytryna; nutami serca są fasolka tonka, geranium i ambroksan; nutami bazy są madagaskarska wanilia, wetyweria, mech dębowy, cedr virginia i cedr atlaski.

Mięta Zielone Jabłko Cytryna

Fasolka tonka Geranium Ambroksan

Madagaskarska wanilia Wetyweria mech dębowy Cedr Virginia Cedr atlaski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eros by Versace.

1 Million
Invictus
Born Original for Him
Allure Homme Sport Eau Extreme

Eros Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Niezwykle rozczarowujący zapach od Versace. Niby patrzysz - fajny flakon, dość drogi wypust, powiedzmy że "niezła" marka - na pierwszy rzut oka ciekawa sprawa. Psikasz i "pfffff" - czar pryska. Ale po kolei.
Eros otwiera się dziwnie - połączeniem sporej ilości mięty i niewielkiego dodatku cytrusów. Może samo połączenie tych składników dziwne nie jest, ale to w jaką stronę kompozycja zmierza już w pierwszych minutach "pachnienia", nie wydaje się zbyt trafionym pomysłem. Albowiem do tej świeżości, po kilku/kilkunastu sekundach, dochodzi nieśmiało słodycz tonki, aby po pewnym czasie, wraz z wanilią przejąć władzę absolutną nad biednym zmysłem powonienia nosiciela i osób wokół niego. Nie byłoby to nawet takie straszne, gdyby nie marna jakość składników użytych w tym, wcale zresztą nie tanim, "Wersaczu". Według mnie pachnie on bardzo syntetycznie i niezbyt przyjemnie. Pomijając jedną, dość ciekawą i wybijającą się w pewnej fazie na mej skórze nutę zielonego jabłka, Eros niczym nie zaskakuje, ani nie intryguje. Ot taki zwyczajny słodziak dla mas. No właśnie - mam wrażenie, że jest to zapach który ma podobać się wszystkim, nastawiony jedynie na zgarnianie kasy - do bólu mainstreamowy, do bólu nieoryginalny i nudny.
Parametry dobre, trwałość dochodzi do ~7h, przy mocnej projekcji przez pierwsze ~2h, potem sukcesywnie maleje. Dla mnie znośny staje się po jakichś 3-4h.
Kompletnie nie rozumiem skąd wzięły się porówniania do Romy Laury Biagiotti... To dwa zupełnie różne zapachy, poza tym Roma jest 10 razy lepsza od tego wynalazku. Jakieś tam minimalne konotacje może dałoby się odnaleźć w bazie Erosa, ale jest to (jeśli w ogóle) zdecydowanie odległe pokrewieństwo...
Podsumowując, Eros mnie niebywale rozczarował. Coby nie przedłużać - NIE polecam...

perfumeholic88
perfumeholic88

Pełna zgoda z Panami Recenzentami,bo i dla mnie Eros to absolutnie nic odkrywczego, takich zapachów jest wiele i on niczym się nie wyróżnia. Na początku jest świeżość z mięta i odrobinką cytryny, ale znika to szybko i pojawia się waniliowa słodycz pokryta tonką. Cóż, może być, ale właściwie po co skoro można wybrać coś bardziej oryginalnego! Zarówno wersja damska jak i ta męska zdają mi się niedopracowane, wypuszczone na szybko byle tylko zgarnąć kasę. Męski Eros również szybko znika z pamięci. Są lepsze zapachy, a Erosa można pominąć i nic nie stracimy.

xentrix
xentrix

nie zgodze się z kolegą Lincolnem , ze to kopia Romy Uomo, jak dla mnie to koło Romy L.B. to nawet stac nie powinno. Flakon prezentuje sie b.dobrze i ciekawie. Sam zapach nie porywa. "To coś" na zasadzie gdzies to juz było i to kilka razy ... dostajemy słodki ulepek , niczym nie wyrózniajacy sie na rynku . Dodajac do tego wysoką , nie wiadomo czym podyktowaną cenę - ja podziekuje za to pachnidło. Mowie NIE !

Lincoln
Lincoln

Kopia Laury Biagiotti Roma per Uomo, z niewielkimi zmianami. Może nic odkrywczego, ale w tych czasach trudno odkrywczości się spodziewać. Siłą rzeczy wolę już, kolokwialnie mówiąc zerżnięcie pomysłu z niezbyt znanego w sieciówkach, świetnego waniliowca i wydanie go pod inną marką na masowe półki naszych Sephor, Douglasów itp. Przynajmniej jest coś ciekawego. Eros nie jest zły.

Flakon przepiękny.

vertigo
vertigo

Eros mnie zdenerwował. Bardzo jestem rozczarowana, nie pamiętałam nut (wtedy może rozczarowanie byłoby mniejsze), ale na pewno oczekiwałam czegoś bardziej wykwintnego. A jest tak topornie i generycznie, że aż dziw bierze, że Versace nie wstyd coś takiego wydawać pod swoją marką.

Początek jak zwykła, tania i typowa woda kolońska. Cytryna, geranium, jakieś zioła. Eros za pierwszym strzałem nie powala, ale trzeba dać chłopakowi jeszcze jedną szansę. Tak sobie pomyślałam.
Środek jest jakiś taki niedookreślony, a koniec - dramatyczny. Kocham fasolę tonka, ale nie w tym wydaniu z typowych męskich zapachów, jest jakby podziurawiona, przeszyta sztucznymi igłami cedru i podrygującymi wetiwerią i wanilią.
Jeden z najgorszych męskich zapachów, jakie znam. Tendencyjny początek i koniec, gorzej być nie może.
Może kogoś razić określenie 'typowa woda' itd., ale są pewne akordy, które rzeczywiście w wielu zapachach się powtarzają. Eros składa się tylko z takich akordów. Spowodował na mojej twarzy grymas, który nawet mnie zdziwił.
Sugeruje się podobieństwo do 1 Million, Fuel for Life, Twin, etc., etc. ...

Roq
Roq

Cóż... Zgodnie z moimi odczuciami, nie jest to przełom ani coś zaskakującego. Ot, sympatyczny, słodki i jak dla mnie, obrzydliwie waniliowy Eros. A ja już chyba nie znoszę takich waniliowych bomb. Roma Uomo w delikatniejszym anturażu. Nic ponad to. Trwałość całkiem, całkiem, a jeśli chodzi o resztę, moim zdaniem nic ciekawego. I to by było na tyle proszę Państwa.

Zakupowe okazje

Versace Eros by Gianni Versace EDT .17 oz Mini for Men
Versace Eros by Gianni Versace EDT .17 oz Mini for Men
Gift Set 2oz
15.39 USD
Versace Eros Gift Set IV. Eau De Toilette 0,2 oz Shower Gel 0,8 oz Aftershave Balm 0,8 oz
Eau De Toilette 0.17oz
18.99 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT .17 oz Mini After Shave Balm .8 oz Shower Gel .8 oz for Men
Eau De Toilette 0.3oz
Versace Eros Cologne by Versace, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Versace Eros Cologne by Versace, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 2oz
39.55 USD
Versace Miniatures Collection Gift Set IV. Yellow Diamond Bright Crystal Man Pour Homme Eros Eau De Toilette 5 x 0,2 oz
42.99 USD
Versace Eros Cologne by Versace, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Versace Eros Cologne by Versace, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Gift Set 7oz
47.49 USD
Versace Versace Eros Gift Set VI. Eau De Toilette 1,7 oz Aftershave Balm 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
47.99 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 1.7 oz Aftershave Balm 1.7 oz Shower Gel 1.7 oz for Men
52.19 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 3.4 oz for Men
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 3.4 oz for Men
Gift Set 4oz
58.39 USD
Versace Eros Gift Set V. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 1,7 oz Aftershave Balm 1,7 oz Wallet
59.00 USD
Versace Eros 1.7 oz Eau de Toilette Spray
Versace Eros Eau de Toilette, 1.7 oz
Versace Eros Eau de Toilette, 1.7 oz
65.99 USD
Versace Eros by Gianni Versace EDT Spray 3.4 oz Shower Gel 3.4 oz Travel Offer for Men
71.09 USD
Versace Eros Eau de Toilette, 3.4 oz
Versace Eros Eau de Toilette, 3.4 oz
Gift Set 3.4oz
88.50 USD
Versace Eros Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Shower Gel 100ml 3.4oz 2pcs
Versace Eros Eau de Toilette Spray, 6.7 oz
Versace Eros Eau de Toilette Spray, 6.7 oz
Versace Eros 6.7 oz Eau de Toilette Spray
Versace Eros 6.7 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Eros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Eros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eros marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eros marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Spicebomb Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci Pour Homme II Givenchy Pi Chanel Bleu de Chanel Bvlgari Bvlgari Man In Black Versace Versace Pour Homme Burberry London for Men Calvin Klein CK One Shock For Him Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Carolina Herrera 212 VIP Men Paco Rabanne Black XS Dolce&Gabbana The One for Men Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme