Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 146 Miałem: 143 Chcę: 66 Ukochany zapach: 1

kokosowy
tropikalny
Crystal Noir Versace dla kobiet Filmy
Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia Crystal Noir Versace dla kobiet Zdjęcia

Crystal Noir marki Versace to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Crystal Noir został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są imbir, kardamon i pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy, piwonia, gardenia i kokos; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Imbir Kardamon Pieprz

Kwiat pomarańczy Piwonia Gardenia Kokos

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Noir by Versace.

Chatoyant
Paul Smith London Men

Crystal Noir Recenzje Perfum

adarca
adarca

Mnie podobają się bardzo, ALE tylko na kimś...
Moja skóra ich nie lubi, chwilę po aplikacji nadgarstek pulsuje męskim piżmem. Wszystkie kokosy, kobiecości i słodkości są tylko rzewnym wspomnieniem:( Szkoda bardzo.

Sylwia74
Sylwia74

To jedyny perfum w mojej kolekcji, z którym mam problem bo sama nie wiem czy go lubię czy nienawidzę. Są dni, że jak się nim wyperfumuję to męczy mnie niemiłosiernie a jak zamierzam się go pozbyć i spryskam na "do widzenia" to zaczyna mi się podobać :)Zapach jest dość ostry, wytrawny i całkowicie pozbawiony słodyczy. Początkowo nawet drażni mnie jakaś kwaskowa nuta, może to porzeczka. Później gdy do głosu dochodzi jaśmin, fiołek oraz nuty drzewne robi się pudrowo i bardziej przyjemnie. Zapach elegancki, bardziej na wieczór niż na co dzień, chociaż zdarza mi się pachnieć nim w pracy. Czuję się wtedy jak zimna i wyrachowana bizneswoman, którą przecież nie jestem :))) Trwałość i projekcja zabójcze! Na mojej skórze trwają do samego wieczora. Ubrania pachną aż do prania. Falkon cudny, przepiękna ozdoba toaletki. Może dlatego też tak ciężko mi się z nim rozstać choć miłością nie darzę.

Aliszu
Aliszu

Mam dziwne doświadczenia z tymi perfumami. Testowalam je pierwszy raz latem i nie mogłam się nadziwić o co chodzi fanką tego pachnidla. Zapach totalnie bez wyrazu, owszem miły ale zupełnie nie rozwijający się. Kokos, gardenia...gdzie to jest?. Butelka trafiła do pudła z napisem do wydania. W grudniu postanowiłam zrobić porządek z perfumami i część z tych do wydania posprzedawac. CN również znalazły nowego właściciela. Przed zapakowaniem do wysłania ostatni raz spryskalam się perfumami i poszłam na pocztę. Te kilka minut jakie spędziłam na zimnym powietrzu w połączeniu z CN diametralnie zmieniły mój odbiór zapachu!. Był cudny, wyrazisty, bogaty i tak, był kokos!. Wysłałam tę rozpoczętą butelkę i prosto z poczty poszłam kupić następną...tylko większą...

Sobi
Sobi

Dla mnie to drzewo sandałowe zmieszane z jaśminem w wersji lekko słodkiej. Ma w sobie coś z nut mydlanych, ale nie jest typową mydliną, jest to mydlina z pazurkiem. Uwielbiam flakonik, który przypomina mi klimat lat 20-stych, to taka nowoczesna wariacja na temat moich wyobrażeń o tym czym pachniały wtedy niezwykle szykowne damy. Pasują przecież jak ulał do wieczornej kreacji z frędzelkami i piórem przy pofalowanych włosach ułożonych na brylantynę.

Miałam wersję EDT - nie znam bardziej mocnych perfum EDT. Dla niektórych firm mogłyby być wersją EDP legere. Za noszącą unosi się z pewnością dymek. Szafa pachnie nimi, a ubrania raz psikane nie muszą mieć ponawianej aplikacji, baa nawet skóra nie musi, bo zapach z ubrań na nią przejdzie. Puściłam, z lekkim smutkiem, swoją butelkę w świat po 10ml zużycia, trochę żałuję, ale z drugiej strony to kolejny zapach, który obrzydziła mi nosicielka FMowej imitacji. Reasumując dla mnie to najlepszy wypust perfumowy Versace, zdecydowanie wart uwagi.

rosehill
rosehill

Do kupna tych perfum byłam sceptycznie nastawiona w końcu Versace to blask i blichtr na pokaz a że nie wszystko złoto co się świeci trochę się ich bałam ale ciekawość zwyciężyła :-) To co mogę o nich powiedzieć to nie są to absolutnie perfumy na lato tylko jesień i zimę, na zimne wieczory przy kominku z kieliszkiem dobrego wina, na dzień też nie powinny być wkońcu samej nazwie trzeba przyznać 100 procent prawdy. Zapach jest delikatnie otulający, nie duszący! Jest w nim dużo delikatności, słodyczy z umiarem, ciągnie on za sobą ogon tajemnicy i kobiecej zmysłowości a nie wszystkie to mają, myślę że bardziej jest dla kobiet świadomych swojej kobiecości, nie dla pierwszej lepszej lolitki, tylko prawdziwej kobiety

fifroczna
fifroczna

Bardzo chciałam się z nimi polubić, dawałam wiele szans. I nic z tego! Po fajnym otwarciu po ledwie 5 min pozostaje mi... zapach mydła! I tak za każdym razem. Może na innych skórach wypada lepiej :(

kaktuska01
kaktuska01

Kilka lat do tyłu, przy każdej wizycie w perfumerii namiętnie korzystałam z testerów Crystal Noir. Wychodziłam wypachniona swoim ulubionym aromatem od stóp do głów, a zakochana byłam w nim na zabój.
Potem poznałam wiele innych zapachów i Czarny Kryształ poszedł w niepamięć.
Jednak tęsknota była. I pamięć o tym pięknym kremowym kokosie...
Tak więc postanowiłam wreszcie zakupić swoje dawne marzenie w wersji EDT. Myślę, że wersja którą testowałam w perfumeriach to była EDP. Zapamiętałam ją jako przepełniony kokosem zapach, mleczny, kremowy. Tutaj jest inaczej. Zapach otwiera się...dziwnie. Miksem białych kwiatów, mięty, nieco ziołowo i mydlanie. Początek to niezła mieszanka i nie dziwię się, że niektórzy mogą mieć skojarzenia z ogórkami czy koperkiem. Czuć ostrość, ale bardzo delikatną. Później robi się bardziej kremowo i słodko, ale to nadal nie to co zapamiętałam. Przez zapach przenikają iskierki akordów drzewnych. I robi się znacznie lepiej.
Brakuje mi w Crystal Noir EDT dużej dawki tłustego mleka kokosowego, czyli tego co wtedy mnie porwało w tym zapachu. Cóż, pozostaje mi zwrócić się w kierunku EDP.

katrinka
katrinka

Uwielbiam ten zapach, choć czuję jakąś kwaskowatą nutę, wcale mi to nie przeszkadza. Jest tajemniczy i zmysłowy. Piękny i kobiecy. Ma w sobie coś z elegancji i wyrafinowania. Gdy mam go na sobie czuje się sexy i trochę niegrzecznie ;) Na mojej skórze trwa ok.6 godzin.

pachniewitch
pachniewitch

Intrygujace owszem...hipnotyzujace ..ale
nade wszystko kojarza mi sie ze zwiedlymi lodygami w starym wazonie...Taka specyficzna won gdy bukiet stoi zbyt dlugo w wodzie,..I to mnie zniecheca ....coz / nie po drodze nam.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Przepiękny zapach - ciepły, zimowy, słodki i kobiecy. Na samym początku może być nawet zbyt intensywny, ale po godzinie staje się bardziej pudrowy, ugrzeczniony i otulający. Może ktoś pomyśli, że jestem szurnięta, ale na początku intensywności tego zapachu wyczuwam mocno koper włoski! Oczywiście nie przyćmiewa on obecnych tu kwiatów, ale jednak!

Zapach trwały jak dla mnie, myślę, że zawdzięcza to swojej intensywności. Bardzo ale to bardzo przypomina mi Jamesa Bonda dla kobiet - od początku do końca, włącznie z tą pudrową nutą pod koniec.

Myślę, że to idealny zapach na jesień czy zimę. Raczej na wieczór, niż na dzień, do pracy czy na uczelnię.

katka1986
katka1986

Dostałam kiedyś w prezencie malutki flakonik 5 ml. Pielęgnowałam jak klejnot... Wystarczyły dwie kropelki za uchem (nie miały atomizera), a czułam się jak milion dolarów... Nie zgadzam się z opinią, że to perfumy dla dojrzałych pań. Ja nie czuję się w nich staro. To raczej kwestia skóry. Na mojej są trwałe i szalenie eleganckie. Prawdziwy kunszt perfumiarski...

jagoda5706
jagoda5706

Bardzo nieprzemyślany i pochopny zakup . Włócząc się po galerii wstąpiłam do perfumerii , chciałam tak trochę na siłę kupić jakiś zapach , dorobiłam ideologię do tego pomysłu by były to perfumy nie mocno kwiatowe i nie spożywcze chodziło mi głównie o wanilię. Stanęłam przed półką Versace i wtedy uzmysłowilam sobie , że nie mam ich żadnego zapachu. Padło na Crystal Noir , ma taki śliczny flakonik, przynajmiej ja go tak oceniam , bardzo pobieżna próba na bloterku i szybka decyzja na tak. Nie zamierzam tu krytykować zapachu bo uważam , że nie ma złych perfum są tylko takie , które są dla nas i takie które pasują do innych . Do mnie one poprostu nie pasują . Nie lubię takiego szufladkowania dla młodych i nieco starszych dam , ale w tym przypadku chyba tak jest. Chciałabym odbierać je jako kokoksowe , ale naprawdę nie czuję w nich kokosa , mało tego nie bardzo czuję też gardenię , którą lubię . Za to o zgrozo czuję najprawdziwszy w świecie plastik , torbę foliową z Biedronki.Wiem że to moja skóra i mój nos są temu winne bo czytam tak wiele pozytywnych opinii , tyle zachwytów i w nie wierzę. Kilka dni temu podczas wizyty mojej synowej zaproponowałam jej by wyprobowała Crystal Noir , wprost nie mogłam uwierzyć . Na niej to zupełnie inny zapach elegancki , szykowny , raczej świeży niż słodki i czuję gardenię . Szkoda , że nie dla mnie , perfumy powędrują do Kaji jeśli je zechce .

newrrn
newrrn

Zapachy takie jak ten często przypisywane są do konkretnych archetypów człowieka (ja tu widzę ładną, opaloną brunetkę w klubie na jakiejś plaży; właśnie wstała z leżaka i pachnie kokosowym olejkiem do ciała. Jest odważna i wie czego chce).
Do rzeczy- chyba wiem co autor miał na myśli- seksowny zapach, ktory wabi mężczyzn (no cóż, dla mnie seksapil jest czymś innym, czymś niebanalnym i tajemniczym), jednak sukces osiągnął- zapach znany, lubiany, kupowany.
Szczerze mówiąc, chyba wolałabym czuć w nim więcej tego niżej wymienianego kopru i wody po ogórkach. Tymczasem jest GARDENIA, tak, ta słynna gardenia o ktorej krążą legendy, że mocna, migrenogenna i nie do przejścia. Co dziwne, nie wyczuwam w tym zapachu nic poza właśnie gardenią, kokosem i kakao, pieprzu jest jak na lekarstwo- zapach płaski, jednostajny, nie ewoluuje, projekcja średnia, ale trwałość...
Nie do opisania. Porównywalna z Alienem TM, pomimo kąpieli nie mogłam się uwolnić od zapachu (obstawiam, że to sprawka gardenii, nota bene chyba czas się bliżej z tym składnikiem zapoznać). Minęły 22h od użycia a wciąż ze mną jest. Warto nadmienić, że to wersja EDT. Chwilowe zauroczenie, ale raczej nic z tego nie będzie- wolę gdy coś się dzieje.

MondoDiverso
MondoDiverso

Moja opinia o Crystal Noir nie ucieszy wielbicielek tego zapachu. Nadmienię, że opieram się nie tylko na testach nadgarstkowych, a na tym, że sama byłam posiadaczką pełnowymiarowego flakonu i przez jakiś czas używałam tego zapachu na co dzień.
Od początku irytowało mnie w nim coś. Ale jestem osobą, która daje szansę zapachom i postanowiłam dotrwać z nim do granic mojej wytrzymałości na....zwyczajną pustkę, nachalność i prowincjonalność. Tak. Czułam się w tym zapachu jakbym zrezygnowała ze swojej osobowości na rzecz czegoś pospolitego.
Wiem, że podoba się wielu osobom i istnieje przeogromna rzesza osób je noszących. Spotykam się dosyć często z sytuację kiedy 2 osoby na kilku metrach kwadratowych pachną CN. Wychodzę z owego pomieszczenia i mija mnie kolejna osoba "obwieszona" CN. Nie, tego jak dla mnie jest za dużo. Za dużo nadmuchanego, słodkiego i nachalnego zapachu jak dla mnie. Lubię zapachy o silnej projekcji i trwałości, ale takie, które opowiadają mi jakąś ciekawą i głębszą historię. Ten kompletnie pozbawiony jest duszy. O marnej jakości składników nie będę pisała. Ot tani blichtr. Na pewno moc rażenia ma ogromną i za to mogę dać mu plus. Nic ponad to. Nie dokończona butelka wylądowała w koszu na śmieci.

Majka16
Majka16

Używając swego czasu lekkiego Bright Crystal zakupiłam sobie do kompletu Noir z myślą o wieczornych wyjściach.... uf dobrze że małą pojemność bo pewnie by używały go jescze moje prapra wnuki :) " wystroilam" się w ten zapach na większą imprezę i ... kokos, tylko i wyłącznie. Przyprawiłam siebie jak i moich wspoltowarzyszy o ból głowy. Trwałość i projekcja zabójcza.

esk10
esk10

Paczula, paczula i jeszcze raz paczula....

a mocny jak diabeł. Nie mogłam doczekać sie wieczora, bo myslałam,że od rana moc osłabnie, a gdzie tam, pomógł dopiero prysznic.

Niby wszystko jest jak "książka pisze" - chodzi mi o wszystkie zawarte w nim nuty a jednak brakuje mi w tym zapachu elegancji.

Wręcz jest jakaś trywialność.... miałam wrażenie,że pachnę jak ulicznica, choć w tej cielesności nie ma wulgarności.

Może kiedyś kupię flakon ....

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ten zapach to mój przyjaciel :) Zawsze mogę na nim polegać. Jest seksowny, długotrwały, ciekawy, wciąż o sobie przypomina i ma świetną projekcję.
Jest wszystkim czego wymagam od perfum... Zatem tej miłości nie będzie końca... A wyczuwam w nim gardenię, przyprawy, trochę kokosa i drzewo sandałowe. Chyba minęła też moda na niego, bo nie spotykam się wszędzie z wielbicielkami CN i nie obawiam się, że na jednej imprezie, ktoś będzie pachniał jak ja. Uwielbiam go zakładać na wieczór.
Trwałość jest tak dobra, że z ubrań praktycznie nie schodzi do prania.

Beata Maria
Beata Maria

Mam z tym zapachem na pieńku. Najpierw był moim marzeniem,pragnieniem największym na świecie. Przywieziony przez znajomą z Włoch natychmiast rozkochał mnie w sobie. Nie wyobrażalam sobie dnia bez tego zapachu aż do pewnego momentu.... stało się, kompletnie przestał mnie kręcić.Poszed do pudła na rok. Wydobyłam go po tym długim leżakowaniu i- miłości nie ma. Ot, od czasu do czasu psiknę się ale bez entuzjazmu. Nawet nie chce mi sie przeprowadzać dochodzenia co spowodowało taka sytuację, może kokos...?
Próbujcie.

lili-ya
lili-ya

Wszyscy się tak zachwycają i zachwycają bez końca tym Crystal Noir, więc testowałam i testowałam tysiąc pięćset sto dziewięćset razy, żeby też „to” poczuć. I za każdym razem czułam to samo: sztuczny kokos, jakby olejek do opalania (te olejki jakoś tak kokosem zalatują) w towarzystwie czegoś kwaśnego, co dla mojego nosa pachnie wręcz nieprzyjemnie. Nie mogłam zidentyfikować tego kwaśnego czegoś, aż wreszcie dziś mnie olśniło. Wierzę, że dla całych rzesz ludzi Crystal Noir pachnie przepięknie i posiada niespotykaną głębię, ale dla mojego nosa (może to wina mojej skóry – nie mam pojęcia) pachnie tym nieszczęsnym kokosowym olejkiem do opalania w połączeniu z kiszonym ogórkiem – nie wyczuwam nic poza tymi dwoma składnikami. I nic na to nie poradzę, ile razy bym nie testowała, ciągle to samo, jakbym leżała na plaży i prażyła się w słońcu, wysmarowana kokosowo pachnącym olejkiem, a dla ochłody raz po raz sięgała do wielkiego słoja, wyciągała dorodnego ogórka i ze smakiem spożywała. A szkoda, bo flakon jest przepiękny, no i piramida tego zapachu obiecuje ucztę dla nosa.

agusia12321
agusia12321

Mięciutko, słodziutko, ale nie przesadnie to czuję kiedy wącham ten zapach.
Pierwsze nuty jakie czuję to tylko kokos, potem na dalszy plan wysuwa się gardenia i to wszystko w tym temacie. Zupełnie nic, a nic nie wyczuwam pozostałych nut zapachowych jakie ponoć istnieją, a szkoda.
Mimo tego mankamentu zapach mnie uwodzi przez ponad 3 dni(mam tu na myśli aplikację na odzież) tak więc trwałość zabójcza...

Martielle
Martielle

Versace Crystal Noir jest dla mnie zapachem nie na wieczór, jak nazwa i kolor flakona wskazuje, a na dzień i to w dodatku jak najbardziej słoneczny. Już tłumaczę, dlaczego. Otóż perfumy te według mnie są mieszaniną olejku kokosowego do opalania z domieszką wanilii i dosłownie kropelką soku pomarańczowego, gdzieś chowającego się w tle. Ta nuta owocowa pojawia się jednak dopiero po pewnym czasie i nie pozostaje długo. Zapach jest więc prawie w całości waniliowym kokosem. Być może to gardenia tak ewoluuje, że można ją wziąć za zapach kokosu, mimo wszystko ja w tej kompozycji czuję wyraźnie mleczko z tego azjatyckiego orzecha.

Ola78
Ola78

Bardzo trwały zapach na wieczor.Na dzien sie nie nadaje, jest zbyt duszacy i cięzki.Ja nie czuje kokosa, raczej cos orientalnego jak kadzidełko i troche wanilii.Ogolnie siegam po niego na wyjscia.Całkiem interesujący.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dużo pieprzu z gardenią i wyraźną nutą kokosa. Crystal Noir właśnie ze względu na ten pieprz i gardenie przypomina mi Lanvin Oxygene Femme, bo te nuty brzmią tam podobnie.
Piękny, trochę słodkawy, wyrazisty i co ważne nie męczył mnie i otocznie nawet w upały.
Bardzo trwały. Koniecznie muszę zakupić.

vertigo
vertigo

Perfumy Crystal Noir od Versace są tak popularne, że aż trudno coś napisać.
Przede wszystkim trochę mnie dziwi ich popularność, dla mnie są po prostu nudne.
Uogólniając, u nas są dwa trendy, które podobają się ludziom obu płci: jeden świeży, wodny i cytrusowy, a drugi słodki: kokosowy i waniliowy.
Kokosa jest dużo w Crystal Noir i z tym wiążę jego powodzenie.

Na mnie przez cały czas pachnie kokosem i gardenią - ale nie w swoim typowym, kremowym i gładkim wydaniu, ta jest raczej kwaskowata i trochę ostra, to zasługa imbiru, kardamonu i pieprzu.
Crystal Noir mi się kojarzy z zapachem wybitnie dziennym, domowym, leniwym, spokojnym... Na pewno nie uwodzicielskim ani wieczorowym.

Zaskakująco pięknie jednak pachnie na moich ubraniach, byłam mocno zaskoczona odkryciem go na swetrze po kilku dniach. Kokos zniknął, pojawił się kwiat pomarańczy i piwonia, lekkie i powietrzne, w akompaniamencie ww przypraw, piękne! Kwiatowo-ostro-ozonowy akord. Może gdyby moja skóra potrafiła to wydobyć, bardziej bym lubiła Crystal Noir.
Niesamowicie działa na mężczyzn, z niewiadomych dla mnie powodów :)

tekturowa
tekturowa

Ogoniaste i bardzo glębokie.
Lubie je i pewnie jeszcze dlugo lubieć ich nie przestanę!

BC do pięt im nie dorasta, niestety.
Odkrylam je nie dawno, a szkoda bo wczesniej męczylam sie dość dlugo z ich starsza siostrą, która obecnie wywoluje u mnie mdlości.

Przy pierwszym psiknieciu wyczulam mydelko ziołowe, ale szybko odkrylam jak bardzo sie mylilam.

CN są glębokie, bardzo wonne - pieknie rozwijaja się na skórze, z każda godzina ewoluują.
Nie znam sie na nutach, wiec nie bede o tym pisać, ale z cala pewnością stwierdzam, że zapch jest wielowarstwowy i wibrujący.

Warto go poznac!

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Nie lubię Crystal Noir. Drażni mnie jego, jak by to powiedzieć, powierzchowna słodycz - a pod spodem pustka. Zapach jakby bez głębi, nie potrafię tego dobrze opisać, bez rozwoju. Mimo to dość trwały (niestety), jedzie na jednej nucie do bólu zębów! Gatunek mega drażniący dla mnie ;) Oczywiście to wina słodkiej, plastikowej gardenii (vel kokosik) :/

Kupiłam tanio używkę może 10/90 ml EDP za grosze - i całe szczęście. Ale warto było poznać, wyrobić sobie własną opinię. EDT nie znam i chyba dam sobie spokój.

Flakon ładny, nawet ta wielka plastikowa buła zatyczki wygląda dobrze. Wspaniały kolor :)

mala9mi
mala9mi

Od nienawiści do miłości.Tak można by określic moje relacje z Crystal Noir.
Gdy testowałam wersję EDT kilka miesięcy temu przypominał mi plastikowy kokos w połaczeniu z lekko podwiędłym koprem.
Spisałam go na straty i przestałam się interesować.

Los jednak bywa przwrotny i otrzymałam jakiś czas temu wersję EDP.Początkowo miałam posłać je w świat ale w końcu ciekawość zwyciężyła i postanowiłam je wypróbować.A może wersja EDP okaże się lepsza?

I jakiez było moje zdziwienie gdy po fatalnym koprze nie było już śladu.Crystal Noir w wersji EDP zaskoczył mnie swoją tłustą miękkością.Jest kokosowo-gardeniowy, przyjemnie rozpływa się na skórze.Gdzieś w tle lekko pobrzmiewają echa imbiru i pieprzu.
Zakochałam się w nim, przyznaję.A moja miłość była tak silna, że wkrótce stałam się posiadaczką obydwu wersji.
Oczywiście w wersji EDT też przestałam czuć już koper.
A czymś się różnią?Wbrew pozorom to EDT jest bardziej ogoniaste i zaczepne.EDP jest bardziej miękkie i bliższe skórze.

Trwałość mają podobną czyli ok 8-10 godzin.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Crystal Noir jest bardzo dalekim kuzynem Bright Crystal. Podobienstwo jest wylacznie w ksztalcie buteleczek. I nic poza tym.
Bright and Noir sa swietnym uzupelnieniem. Gdy uwazasz ze Noir bedzie zbyt ciezki w upalny dzien do pracy - wybierz Bright. A jesli wychodzisz na wielki bankiet i uwazasz ze Bright moze byc zbyt lekki, a ty wlasnie potrzebujesz killera - wybierz Noir.
Zapach jest bogaty, elegancki, niezwykle zmyslowy, pasuje mi do kobiety otulonej kaszmirowym szalem, lezacej na miekkiej sofie przy iskrzacym kominku w ramionach eleganckiego mezczyzny w zimowy wieczor....
Noir to bogate polaczenie gardenii, sandalowca, pizma i imbiru. Dla wielbicielek orientalno kwiatowych kompozycji.
Posiada swietna trwalosc, podobnie jak Bright.
Moc rowniez bez zarzutu.
Buteleczka przepiekna!
Szkoda ze wersja Eau De Parfum jest trudna do zdobycia w obu wrsjach Bright oraz Noir!!! Stawalam na glowie wytrwale by zdobyc obydwie jako EDP w wielkosci 90ml - zajelo mi to dobre pare miesiecy :-(

go_go_yubari
go_go_yubari

Jakim cudem w perfumach, które pachną jak kokos, nie ma kokosu, to wiedzą tylko znawcy. Wiem, wiem, to gardenia tak się wysładza, co nie przeszkadza CN pachnieć na mojej skórze jak Malibu z odrobiną mięty (której również próżno szukać w składzie).

Miłość od pierwszego powąchania- jestem im wierna już piąty rok i to się prędko nie zmieni. Jest słodko, odważnie i wyraziście. Trwałość powala- potrafi na mnie pachnieć kilkanaście godzin.

Zakupowe okazje

53.00 USD
Versace Crystal Noir Eau De Parfum for women 3 oz
Versace Crystal Noir Eau De Parfum for women 3 oz
57.93 USD
Versace Crystal Noir Gift Set XI. Eau De Toilette 3 oz Body Milk 3,4 oz Cosmetic Bag
58.39 USD
Versace Crystal Noir Gift Set XIV. Eau De Parfum 3 oz Body Milk 3,4 oz Purse
Versace Crystal Noir Gift Set XIV. Eau De Parfum 3 oz Body Milk 3,4 oz Purse
59.00 USD
Versace Crystal Noir Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Versace Crystal Noir Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
65.53 USD
Versace Crystal Noir Gift Set XII. Eau De Toilette 3 oz Body Milk 3,4 oz Cosmetic Bag
73.00 USD
Versace Crystal Noir Eau De Toilette Spray 90ml 3oz
Macys.com
Versace Crystal Noir Eau de Toilette, 3 oz
Versace Crystal Noir Eau de Toilette, 3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Crystal Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Crystal Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Noir marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Noir marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Christian Dior Midnight Poison Viktor&Rolf Flowerbomb Thierry Mugler Alien Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Alien Essence Absolue Jean Paul Gaultier Classique Givenchy Organza Bvlgari Jasmin Noir Versace Versense Thierry Mugler Angel Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Mademoiselle Donna Karan Black Cashmere Yves Saint Laurent Cinema Lolita Lempicka Lolita Lempicka Prada Infusion d'Iris Guerlain Shalimar Parfum Initial Jimmy Choo Jimmy Choo