Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Couture Tuberose Versace dla kobiet

tuberozowy
migdałowy
orzechowy
Couture Tuberose Versace dla kobiet Zdjęcia Couture Tuberose Versace dla kobiet Zdjęcia Couture Tuberose Versace dla kobiet Zdjęcia

Couture Tuberose marki Versace to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Couture Tuberose został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, migdał i ambroksan.

Tuberoza Migdał Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture Tuberose by Versace.

Couture Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Couture Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Couture Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture Tuberose marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture Tuberose marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Celine Dion Paris Nights Il Profvmo Cafe Vert Jardin de France Oeillet Zara Rosa Bulgara Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet CnR Create Gemini Bruno Acampora Blu Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour I Profumi di Firenze Caterina de Medici Vicky Tiel Destine Novaya Zarya Milaya Vetcherom