Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bright Crystal Absolu Versace dla kobiet

Bright Crystal Absolu Versace dla kobiet

Bright Crystal Absolu Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Absolu Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Absolu Versace dla kobiet Zdjęcia

Bright Crystal Absolu marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bright Crystal Absolu został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są yuzu i granat; nutami serca są lotos, piwonia, malina i magnolia; nutami bazy są ambra, piżmo i mahoń.

Yuzu Granat

Lotos Piwonia Malina Magnolia

Ambra Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bright Crystal Absolu by Versace.

Bright Crystal
Marry Me a la Folie
Paris Premieres Roses 2014
Ventus Sphere
Envy Me

Bright Crystal Absolu Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

No cóż, dość często nie zgadzam się z innymi recenzjami i tak jest tym razem (czy z moim nosem cos nie tak ?) Obecna wersja otwiera się malinami i to dość intensywnie, dołącza do niej granat i para tworzy ciekawą kompozycję na wejściu, magnolia, lotos, piżmo i ambra dopełniają i powstaje zapach wg.mnie o wiele ciekawszy niż Bright Crystal, mniej ulotny, i co ważne dla mnie Absolu nie jest plaskim świeżakiem, trwają tak około 8-9 godzin a więc nie najgorzej. Projekcja przeciętna. Według mnie Absolu to ta lepsza wersja Bright Crystal.

amanda
amanda

Powiem szczerze, nic ciekawego niestety.
Od pierwotnej wersji są bardziej owocowe, bo Bright Crystal są typowo różane, delikatne a te idą w kierunku owocowym.
Yuzu, granat, trochę maliny.
Jak mam wybierać to jednak wolę różane Bright Crystal.

Martielle
Martielle

Bardzo czekałam na pojawienie się tych perfum, ponieważ wersję Bright Crystal uwielbiam. Myślałam, że Absolu będzie intensywniejsze i trwalsze. No niestety myliłam się. Zapach praktycznie nie różni się niczym od klasycznej swojej wersji...szkoda

Bright Crystal Absolu by Versace 3.29 out of 5 based on 24 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.17oz
12.99 USD
Versace Bright Crystal Absolu by Gianni Versace Eau de Parfum .17 oz Mini for Women
Gift Set 2oz
19.29 USD
Versace Bright Crystal Absolu Gift Set II. Eau De Parfum 0,2 oz Shower Gel 0,8 oz Body Milk 0,8 oz
Eau De Parfum 0.33oz
Versace Bright Crystal Absolu eau de parfum for women 1 oz
Versace Bright Crystal Absolu eau de parfum for women 1 oz
Eau De Parfum 1oz
36.99 USD
Versace Bright Crystal Absolu by Gianni Versace Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
37.68 USD
45.09 USD
Versace Bright Crystal Absolu eau de parfum for women 3 oz
Versace Bright Crystal Absolu eau de parfum for women 3 oz
48.99 USD
Bright Crystal Absolu Perfume by Versace, 3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
48.99 USD
Versace Bright Crystal Absolu by Gianni Versace Eau de Parfum Spray 3 oz Tester for Women
49.99 USD
Versace Bright Crystal Absolu by Gianni Versace Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Gift Set 3oz
54.03 USD
Versace Bright Crystal Absolu Gift Set III. Eau De Parfum 3 oz Body Milk 3,4 oz
Versace Bright Crystal Absolu Gift Set III. Eau De Parfum 3 oz Body Milk 3,4 oz
57.99 USD
Versace Bright Crystal Absolu by Gianni Versace Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
58.19 USD
Macys.com
112.00 USD
Versace Bright Crystal Absolu Eau de Parfum Spray, 3 oz
Versace Bright Crystal Absolu Eau de Parfum Spray, 3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Bright Crystal Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Bright Crystal Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bright Crystal Absolu marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bright Crystal Absolu marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Britney Spears Believe Britney Spears Fantasy Nina Ricci Nina Lanvin Oxygene Yves Saint Laurent Black Opium Versace Versense Calvin Klein Reveal Donna Karan DKNY Calvin Klein Endless Euphoria Calvin Klein Eternity Britney Spears Midnight Fantasy Lanvin Eclat d’Arpège Moschino Moschino Funny! Sarantis C-Thru Pearl Garden Gucci Envy Me Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Lalique Satine Chanel Chance Eau Fraiche Calvin Klein CK IN2U for Her