Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bright Crystal Versace dla kobiet

wodny
Bright Crystal Versace dla kobiet Filmy Bright Crystal Versace dla kobiet Filmy
Bright Crystal Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Versace dla kobiet Zdjęcia Bright Crystal Versace dla kobiet Zdjęcia

Bright Crystal marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bright Crystal został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są yuzu, granat i nuty wodne; nutami serca są lotos, magnolia i piwonia; nutami bazy są piżmo, mahoń i ambra.

Yuzu Granat Nuty wodne

Lotos Magnolia Piwonia

Piżmo Mahoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bright Crystal by Versace.

Bright Crystal Absolu
Dior Addict 2
Envy Me
Femme
Ventus Sphere

Bright Crystal Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

I ja zauważyłam ogólnonarodowy boom na te perfumy. I co najciekawsze - jest on też poważany w zapachach, które są przepraszam - "podróbkami" tych znanych...

Czemu jest tak lubiany?
Sądzę, że jest lekki, dobry dla młodszych osób, niezobowiązujący. Niestety ulubionego granatu na sobie nie czuję, a kwiat lotosu zanurzony w orzeźwiającej wodzie, z dodatkiem pływającej sobie wokoło magnolii oraz yuzu.

Pewnie większość z was nie wie, że yuzu to japoński owoc - bardzo ceniony nie tylko z uwagi na niepowtarzalny aromat, ale także dlatego, iż zawiera trzykrotnie więcej witaminy C niż cytryny! Dlatego "Bright crystal" jest zapachem kwaśnym, niż słodkim...(to nie swojska cytryna do herbaty, ani pigwa, oj nie).

"Owoce yuzu stosuje się również w Japonii zimą do rozgrzewającej kąpieli, zwanej yuzuyu. Do wanny wrzuca się owoce w całości lub przekrojone na pół dla intensywniejszego aromatu czy w celu inhalacji olejków eterycznych". Może dlatego tak mi się skojarzyło to wszystko z wodą/kąpielami?

Zapach nie przypomina przysłowiowego soku z cytryny, ale nie widzę w nim podobieństwa do np. kultowej Euphorii CK.
Trwałością jak i flakonikiem - nie powala, ale skoro jest tak lubiany, to nie ma o co kopii kruszyć. ;)
Ja chyba jednak "wyrosłam" z takich zapachów i jako fanka mocniejszych i słodszych nut - podziękuję.

KiKi
KiKi

Zapach Bright Crystal kupiłam zeszłej wiosny w pojemności 90 ml, na początku byłam nim zachwycona, jednak bardzo szybko mi się znudził, w jesień już go męczyłam i nie mogłam się doczekać końca.
Według mnie jest prosty i przeciętny - pachnie nim co 5 kobieta, przedział wiekowy pań używających tego zapachu jest ogromny. Korzystają z niego nastolatki, dziewczyny, kobiety i kobiety dojrzała. Nie mówię, że to źle i nie wypada - co kto lubi, chociaż moim zdaniem różowy Bright jest przeznaczony raczej dla młodych... Zapach przez swoją popularność stał się płytki i nie ekskluzywny. Lubię go wąchać na kimś przez chwilę ale sama już się po niego nie skuszę z racji wieku i szybkiego znudzenia.
Polecam spróbować na początek małą pojemność by w razie czego się z nim długo nie męczyć.

fortissimo1603
fortissimo1603

Zwsze omijałam ten zapach ze względu na wiążące się z nim skojarzenia typu bestseller czy ulubieniec wśród młodzieży. Młoda póki co jeszcze jestem ale do nastolatek to mi dalej niż bliżej. Szukałam zapachu na ślub i nawet nie zdążyłam zaprotestować jak konsultantka w pewnej perfumerii już podała mi blotter. Pierwsze wrażenie: "noo całkiem ładny świeży zapach, wezmę próbkę i się zastanowię". Kiedy przetestowałam w domu na spokojnie, pierwotny zachwyt minął. Kwiatki, owocki i denerwująca nuta baniek mydlanych. Pospolity. Moim zdaniem nawet jak na nieprzeszkadzający dzienny zapach nie byłby to dobry wybór.
Nie brak mu urody, ale ewidentnie dla dziewczyn poniżej 20.

marlenael
marlenael

Pamiętam - dwa lata temu skuszona pięknym zapachem otulającym koleżanką, kupiłam sobie tester. I w porządku - delikatny, orzeźwiający, lekko słodki perfumik, ale bardzo nietrwały i zasadniczo nic ciekawego w sobie nie miał.

Ale najwyraźniej gusta się zmieniają. Dostałam flakonik na urodziny i zostałam o-cza-ro-wa-na! Może po prostu bardziej nadaje się na jesień niż na wiosnę? Nie wiem, ale bardzo przyjemnie się nim psiknąć.

centurylove
centurylove

Kiedyś uwielbiałam, potem poznałam wersję Yellow Diamond i przepadłam :) coś mi zaczęło w nich przeszkadzać, rozmyły mi się, nie mogę zrozumieć o co w nich chodzi :D bardziej kojarzą mi się z jakimś odświeżaczem, tylko mniej intensywnym. mogłabym mieć, ale sama nie kupię. trwałość mierna na mojej skórze

gugusia
gugusia

Obecnie obserwuję jakiś wielki boom na ten zapach i na ulicach czy w pracy,czuję go częściej niż Coco mademoiselle. Byc może dlatego, że wiosna zawitała do naszego kraju ;)
zapach z gatunku lekkich i przyjemnych kwiatowo-owocowych woni. Jednak ma w sobie coś cięższego, coś co zwraca uwagę w tym zapachu i nadaje mu charakteru! Jest to chyba mój ulubiony zapach, w którym to piwonia gra pierwsze skrzypce i jest na prawdę intensywna.Jest ona piwonią skąpaną w porannej rosie, tuż po wschodzie slońca, która dopiero budzi się do życia i roztacza wokół siebie intensywny zapach. Reszta to delikatnie owocowe tło.

Trwałośc - ok. 5 godzinna.
Projekcja - początkowo na szerokośc ramion, później siedzi blisko skóry.
Flakonik - całkiem ładny, choc ten gigantyczny brylant jest dla mnie tandetny.

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo lubię tę kwiatowo-owocową kompozycję a do tego cudny flakon :-).Należy do obowiązkowych na mojej półce. Zdecydowanie damski, dobry niezależnie od wieku osoby noszącej, raczej na ciepłe dni. obecnie modne yuzu połączone z granatem i wodnymi akordami przechodzące w piękną piwonię i przyprawione piżmem i ambrą. Super. Ultra kobiece.

Tyna
Tyna

Nie zgadzam się z opinią, że to zapach dla nastolatek. Jest po prostu lekki, kwiatowo-owocowy, przez co idealny na wiosnę. Można mieć przecież różne perfumy na różne okazje i pory roku. Te nie są może moimi ulubionymi, ale doceniam ich świeżość i subtelność, a przy tym całkiem niezłą trwałość.

olivka_85
olivka_85

Zapach jest cudowny, nienachalny, subtelny, wibrujące kwiatowo-owocowe nuty napełniają euforią! Jest taki radosny, dziewczęczy, idealny na sezon wiosna-lato, chociaż znam osoby, których miłość do Bright Crystal trwa okrągły rok.

grudzienszal
grudzienszal

Mój nr.2 na wiosnę i lato.Kwiatowo-owocowy z naciskiem na kwiatowy. Versace BC są doskonałe do użytku codziennego, jak i na wieczorowe wyjścia.Od samego początku nutą wiodacą jest piwonia.Reszta uzupełnia zapach,który staje się subtelnie zaczepny, lekko nieśmiały i napawający zmysły.Dużym plusem jest trwałość- nawet niewielka ilość naniesiona na skórę utrzymuje się kilka godzin.Ogoniasty...

amanda
amanda

No są ładne , takie zwiewne i kobiece .
Kojarzące się z łagodną , pełną wdzięku i uroku osobistego kobietą , która chodzi prawie cały czas uśmiechnięta i promienna .
Mogłabym je nawet nosić latem , nie są natarczywe ani męczące otoczenie , ale jednak chyba mnie by zamęczyły.
Tak jak początek wyskakuje tak niewinnie i łagodnie jak owa wdzięczna kobieta , która mi w głowie siedzi kiedy czuję ten zapach , tak po dłuższym czasie słodycz granatu i reszty spółki potrafią mnie dosłownie zmęczyć .
Nawet wodna nuta nie pomoże , za dużo słodyczy wycieka z granat i yuzu to barbarzyńcy w białych rękawiczkach .
Wąchałam bardziej słodsze kwietno owocowe kompozycje , które jednak nie były aż tak nużące jak ta.
Niestety na mnie tak się układają , początkowa delikatność zaczyna narastać w nużącą słodycz.
Są jednak panie , na których zapach błyszczy jak jasny promienny kryształ.

acidek1984
acidek1984

Przepiękny, wyraznie kwatowy zapach. Lekki lecz trwały (na mnie)idealny na lato. Dla romantycznych kobiet. Raczej dla tych młodszych ;)

tekturowa
tekturowa

Z BC mialm juz doczynienia 3 lata wcześniej i z tego co pamiętam bardzo je lubilam.
Tym razem kupilam w ciemno ... no przeciez bardzo je lubiłam ;/
Tylko że to było juz dawno i gusta zdąrzyly mi się zmienić przez ten czas.
Szkoda tylko że zrozumialam to dopiero po powrocie do domu.

Zapach jest bardzo ładny, ma ogon, czuć go doslownie w calym pomieszczeniu, niestety ta "projekcja" doprowadzala mnie do mdlości.
W pracy bolala mnie od niego glowa - jest taki nachalny i intensywny.
Zdecydowanie dla mlodych kobiet. Na kobiecie 35 + prezentowal by sie raczej niezbyt kozystnie.
Przed zakupem flakonika polecam kupic tester i oswoić sie z tym zapachem przez dobrych kilka dni.

kpnz
kpnz

Cóż... miałam kiedyś Bright Crystal i bardzo szybko oddałam swojej pierworodnej. Czułam się w nim jak zakonnik w kabaretkach. Zapach pasuje do jakiś słodkich, ślicznych panienek, które są zawsze uśmiechnięte, ubierają się w różowe, lub w ideologii różowej ciuszki, o wesołej seksualności istoty. Przez długi czas szalik był nim przesiaknięty i miałam wrażenie, że zaraz zakwitnie... kwiaty w Bright Crystal są tak wszechogarniajace i zasłodzone jakimś sexy-likierem, że dają wrażenie wręcz paranoiczne. Jak dla mnie zapach specyficzny, ukształtowany do pewnego typu kobiet, kobiet-lolitek, tochę infantylne.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Uzywalam Bright Crystal kilka miesiecy i nawet nie wiem dlaczego ofiarowalam go swojej mamie... zapach przepiekny, delikatna mgielka z wyrazna nuta piwonii i herbaty - esencja niewinnosci...no i wlasnie chyba przechodze do sedna sprawy - zapach naprawde trwaly, ale jak dla mnie byl zbyt zwiewny.
Kobiecy i szalenie optymistyczny, ale ja potrzebuje markera swojego terytorium. Dla mnie zapach ma grzmiec, a nie szeptac.
I to chyba jednyny powod dla ktorego oddalam go do adopcji mamie.
Na niej pachnie pieknie - subtelnie, slodkawo, kobieco.
Ogolna ocena to 9/10 - trwalosc i moc dobra jak na EDT, buteleczka przezabawna. (mam na mysli mega korek ;-))
Polecam wielbicielkom piwonii i magnolii!!!

EDIT: Nabylam wlasnie kolejna butle 90ml, ktora bylo mi ciezko zdobyc w koncentracji Eau De Parfum. Zatesknilam za zwiewnoscia i slodka swiezoscia Bright Crystal...

Bright Crystal by Versace 3.19 out of 5 based on 187 ratings and 15 user reviews

Zakupowe okazje

Bright Crystal Mini by Versace, .17 oz Mini EDT for Women
Bright Crystal Mini by Versace, .17 oz Mini EDT for Women
Gift Set 2oz
19.79 USD
Versace Bright Crystal Gift Set XIV. Eau De Toilette 0,2 oz Body Milk 0,8 oz Shower Gel 0,8 oz
21.60 USD
39.00 USD
Bright Crystal Perfume by Versace, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Bright Crystal Perfume by Versace, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
40.99 USD
Versace Variety by Gianni Versace 5 Piece Unisex Mini Variety With Man eau Fraiche Signature Bright Crystal Yellow Diamonds Eros And All Are EDT .17 oz Minis for Unisex
42.00 USD
Versace Bright Crystal by Gianni Versace EDT Spray 1.7 oz for Women
Versace Bright Crystal by Gianni Versace EDT Spray 1.7 oz for Women
Gift Set 7oz
45.69 USD
Versace Bright Crystal Gift Set IV. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz
45.99 USD
Versace Bright Crystal by Gianni Versace EDT Spray 3 oz Tester for Women
Versace Bright Crystal by Gianni Versace EDT Spray 3 oz Tester for Women
47.00 USD
Versace Bright Crystal Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Versace Bright Crystal Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Gift Set 7oz
50.99 USD
Versace Bright Crystal Gift Set XVIII. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 1,7 oz Eau De Toilette 0,33 oz
54.00 USD
Bright Crystal Gift Set by Versace Gift Set for Women Includes 3 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz Body Lotion
54.99 USD
Versace Bright Crystal Gift Set XVII. Eau De Toilette 3 oz Body Milk 3,4 oz Cosmetic Bag
55.00 USD
58.59 USD
Versace Bright Crystal eau de toilette for women 6.7 oz
Versace Bright Crystal eau de toilette for women 6.7 oz
59.79 USD
Versace Bright Crystal Gift Set X. Eau De Toilette 3 oz Body Milk 3,4 oz Cosmetic Bag 9,4 x 1,9 x 5,9 in
64.19 USD
Versace Bright Crystal Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz
134.00 USD
Versace Bright Crystal Eau de Toilette Spray, 6.7 oz
Versace Bright Crystal Eau de Toilette Spray, 6.7 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Bright Crystal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Bright Crystal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bright Crystal marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bright Crystal marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Versace Versense Salvatore Ferragamo Signorina Christian Dior Dolce Vita Lanvin Eclat d’Arpège Chanel Chance Eau Fraiche Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Chanel Chance Eau Tendre Yves Saint Laurent Baby Doll Lancome Hypnose Bvlgari Jasmin Noir Halle Berry Halle Giorgio Armani Acqua di Gioia Versace Crystal Noir Nina Ricci Ricci Ricci Yves Saint Laurent Parisienne Christian Dior J`adore Givenchy Ange Ou Demon Le Secret