Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Blue Jeans Versace dla mężczyzn

Blue Jeans Versace dla mężczyzn

Blue Jeans Versace dla mężczyzn Zdjęcia Blue Jeans Versace dla mężczyzn Zdjęcia Blue Jeans Versace dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Jeans marki Versace to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Blue Jeans został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są jałowiec, cytrusy, bazylia, anyż, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), jodła, lawenda, jaśmin, szałwia, heliotrop, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia, wetyweria i cedr.

Jałowiec Cytrusy Bazylia Anyż Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Jodła Lawenda Jaśmin Szałwia Heliotrop Konwalia Róża Geranium

Irys Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Jeans by Versace.

Let's Move

Blue Jeans Recenzje Perfum

monika690
monika690

Na prawdę dobry zapach dla młodych duchem. Początek zapachu lekko kolońsko-słodki, z wyczulalną cytryną, lawendą i wanilią. Później robi się lekko pudrowy i zapach zmierza w kierunku unisexu. Prawdopodobnie jest to zapach po reformulacjach, którym uległy prawie wszystkie kultowe zapachy i trwałosć oraz projekcja nie są takie jak kiedyś. Ja ten zapach dość mocno i długo wyczuwałam na swoim synu, który stwierdził, że to "dobry zapach". Polecam chociaz do testów, aby poznac ten zapach.

ganczar666
ganczar666

Zacznijmy od Plusów - Znana firma,łatwa dostępność,dość ciekawy flakon,śmiesznie mała cena i uniwersalność. Na dodatek mało który zapach ma na mnie taką ogromną projekcję,cytrusowo-lawendowa bomba. Masa ludzi chwaliła mnie za ten zapach.
Minusy - przeciętność,i chyba tylko to.

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Versace – Versus – obecnie Versace. Kupiłem zachęcony dobrymi opiniami. Zapach pachnie czysto. Doskonale projektuje i jest bardzo trwały. Kiedy znajomy fryzjer używał go w swoim zakładzie to czułem VBJ na ulicy przed wejściem.
Początek jest koszmarny, duszny, wykręca nos(amol, maść na reumatyzm). Kiedy mija początkowa nuta, robi się na wiele godzin bardzo ciekawie. Owocowo, kwiatowe nuty są bardzo interesujące. Waniliowa baza też jest fajna. VBJ trochę mnie męczył. Podarowałem całą butle krewnemu. Później nie poznałem na Nim zapachu. Pachniało bardzo dobrze i kupiłem drugą butelkę. Używałem często i mocno „obrywałem” za ten zapach. Lepiej sprawdzić na własnej skórze przed kupnem!.

BlueJeans
BlueJeans

Co tu duzo pisac, zapach mojego dziecinstwa. Poznalem go majac 13 lat i uzywalem go przez kolejne 10 . Na chwile obecna dalem sobie z nim spokoj ze wzgledu, iz nie bardzo umiem sie z nim obecnie utozsamic. Za pare miesiecy podejme probe i zobaczymy jak po niemal 4 letniej przerwie bede sie z nim czul. Co do samego zapachu jest dla mnie kopem energetycznym i afrodyzjakiem. Mocne otwarcie utrzymujace sie bardzo dlugo i intensywnie. Najbardziej wyczuwalne dla mnie sa tu nuty lawendy/jalowca/cytrusow. Zapach utrzymuje sie na mojej skorze ponad 10h.

Perfumator
Perfumator

Osobiście na początku czuję bardzo syntetyczną cytrynę (troche jak płyn do mycia szyb), ale nie jest źle. Po jakimś czasie zapach staje się słodszy, czuć w nim wanilię i nie wiem co jeszcze - nie jestem ekspertem. Trwałość na mojej skórze jest bardzo dobra, zapach całkowicie znika po kilkunastu godzinach, ale na mnie jakoś wszystko tak długo pachnie. Bardzo polecam go dla młodzieży, cena ok. 70 zł za 75 ml to jakiś żart! Blue Jeans powinien kosztować minimum 2 razy tyle!

chyżwar
chyżwar

Tani jak barszcz przyjemniaczek, zamknięty w lekko kiczowatej butelce. Zaraz po aplikacji na moją skórę pachnie jak... Amol, tylko zamiast mentolu wyczuwam jodłę. Woń wspomnianego specyfiku znam dobrze z dzieciństwa ale w ramach testów pozwoliłem sobie na porównanie ręka w rękę i coś jest wyraźnie na rzeczy... Następnie do głosu dochodzi koktajl cytrusowy i kwiaty z delikatną różą na czele. Ale prawdziwą królową jest tutaj lawenda. Całość zostaje doprawiona słodką wanilią oraz akcentami drzewnymi (drewno różane i sandałowiec).
Blue Jeans to bardzo przyjemne perfumy, charakteryzujące się dobrą trwałością (7-8h) i nienarzucającą się projekcją. Raczej do codziennego użytku i dla młodego chłopaka/mężczyzny, który nie boi się wyraźnych nut kwiatowych w męskich perfumach. Gorąco polecam sprawdzić czy w dżinsie wam do twarzy =)

marcinbaliszewski
marcinbaliszewski

Ogromna ilość wanilii. Ja czuję dodatkowo miód, którego nie ma w piramidzie zapachowej.Może to żywica bursztynowa tak działa? Pierwsze psiknięcie jest jak wylanie na siebie miodu. Do tego dochodzą cytrusy i gdzieś w oddali jakieś bliżej niezidentyfikowane kwiaty. Czasem poczuję różę i jaśmin. Wszystko to oblane jest miodem, posypane wanilią. To takie perfumeryjne ciastko. Bardzo słodkie, ale nie lepiące. Dobra projekcja przez 4-6 godzin, potem bliżej skóry. Trwałość na poziomie 8 godzin. Małe, tanie cudeńko od Versace.

Tommy H.
Tommy H.

To bardzo smaczne suche połaczenie wanilii rózy i cytrusów..jest słodko az landrynkowo-czekoladowo,prze---zapach za śmieszne pieniądze do tego trwały,chyba nikt tego rackjonalnie nie wyjaśni .to taki prstyczek w nos dla znanych drogich marek.Da sie ? DA !

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach kupiony w ciemno, bo wręcz uśmiechał się do mnie na półce w perfumerii, a cena zachęcała. Było warto. Bogactwo nut może kogoś wystraszyć ,a innego zainteresować. W Blue czuć przede wszystkim lawendę i cytrusy, ale są one tak ze sobą zmieszane, że nie rażą w nos, nie odrzucają,a wręcz przeciwnie. Jest aromatycznie, a robi się troszeczkę słodkawo i sucho kiedy dołącza się fasola tonka.Ciężko mi uchwycić inne nuty.

To naprawdę dobry zapach za śmieszną cenę i dlatego też zachęcam do zapoznania się z nim. Z tym, że jak dla mnie to nie jes unisex.

yhmmma
yhmmma

Blue jeans - zapach jakiś taki dziwny - nie umiem go określić - jest słodko, trochę pudrowo, próbuje się wybić jakaś świeżość, ale w sumie nie wiadomo co to. Zupełnie nie w moim typie - mimo tego, że nie jest to typowo dziadkowy zapach - to dla mnie jest tam nuta która tym zalatuje - i wtedy widzę przed oczami jakiegoś starego grubego cygana ubranego w blue jeans. Może dlatego mam takie skojarzenia, że kiedyś go właśnie czułem od takiego osobnika - i tak mi się teraz będzie zawsze kojarzył. Nie można go pomylić z niczym innym. Zapach jak dla mnie unisex. Sam flakon jest kiczowaty. Na pewno ma wielu zwolenników - ale ja do nich nie należę - kupiłem w ciemno i tak samo szybko się go pozbyłem. Dobra trwałość, projekcja raczej bliskoskórna - za tą cenę może i warto.

Trawestując słynne słowa Winstona Churchilla:

Jeszcze nigdy, tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak niedrogiemu...

Amen...

Jakub1965
Jakub1965

Masz rację roq. To wymiatacz z czasów kapitalistycznej transformacji. Miałem go baaardzo dawno temu. I zawsze z dumą spogladałem na flakon i towarzyszącą mu nieodmiennie metalowa tubę. Dziś z rozrzewnieniem kieruję nozdrza w kierunku młodych zazwyczaj osobników noszących go. Znakomita rzecz za rozsądne pieniadze. Od dawna hit internetowych perfumerii. I bardzo dobrze...

Roq

Obok Adidas Active Bodies, Versace Blue Jeans jest kolejną zapachową perełką. Tani jak barszcz, a swoją kompozycją urzeka mnie bardziej, niż połowa parokrotnie droższych zapachów w mojej kolekcji.
Pachnie urzekająco. Aromatycznie, trochę słodko, ale nie ocieka cukrem. Nie rozpoznaję składników, więc nie będę się wymądrzał. Faktem jest, że pięknie układa się na mojej skórze, bo zbieram za niego masę komplementów, a co ciekawe, w większości od...facetów :)
Blue Jeans jest dość mocny, więc aplikuję go oszczędnie, a mimo to, trwałość ma imponującą.
Gdyby kosztował 50, a nie 15 funtów, to i tak bym go kupował. To po prostu niezwykle udany zapach, i do końca życia nie zrozumiem, dlaczego taki tani.
Pomijając te rozterki, uważam, że Blue Jeans trzeba mieć. Jest po prostu... mniam...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Versace Blue Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Versace Blue Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Jeans marki Versace. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Jeans marki Versace reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Burberry London for Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent Kouros Rochas Rochas Man Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent L'Homme Gucci Gucci Pour Homme II Lalique Lalique White Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Adidas Adidas Active Bodies Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Givenchy Xeryus Rouge Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Fahrenheit