Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet

rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet

tuberozowy
rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj eau de parfum Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

rubj eau de parfum marki Vero Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, marakuja i neroli; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, bazylia i kmin; nutami bazy są cedr virginia, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Mandarynka Marakuja Neroli

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Bazylia Kmin

Cedr Virginia Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about rubj eau de parfum by Vero Profumo.

rubj eau de parfum Recenzje Perfum

Bardzo interesujący zapach – dużo białych kwiatów, głównie tuberozy i kwiatu pomarańczy, ale wytrawnych, przeźroczystych, lekko niegrzecznych, podszytych kminem, piżmem i odrobiną mchu.

Całość posłodzona lekko marakują. Niestety, bardzo na mnie nietrwały, co dziwne, bo w sieci ma opinię killera.

MrGwyn
MrGwyn

Rubj jest tuberozą jakiej się nie spotyka nigdzie indziej lub co najmniej, nie często. Perfumy te pokazały mi coś, czego zaniechały Kingdom. Choć w propozycji McQueen'a nie chodziło o tuberozę, to tak, jak tu, koncept (chyba) skupiał się na czymś wokół kobiecego ciała. Królestwo miało być świntuszkiem, ale ja chyba nie byłem godzien, by od tej strony je poznać.
Rubj dał mi drugą szansę na tego typu możliwość: sposobność spotkania się z perfumami niezwykle intymnymi i bardzo kobiecymi, takimi o jakich głosi obiegowa opinia o Kingdom.
Od początku z wielką motywacją podchodziłem do tej kompozycji ze względu na moje zamiłowanie do niepreferowanych połączeń nut, jakie można znaleźć w tych perfumach. Rezultat odbiega niewiele od tego co sobie wyobrażałem. Z listy oczekiwań wykreśliłem tylko killera. Są bowiem subtelne i podkreślają użytkowniczkę, która uzna te perfumy za swoje (wg mnie najlepiej będzie w nich paniom, a szczególnie tym, które je uniosą).
Rubj to kryptonim dla niezwyczajnie animalicznej tuberozy. Tuberozy cielistej, tuberozy mięsistej, mlecznej i wonnej. Otwarcie jest ukąszeniem w nos. Skoncentrowane i bezwzględne wejście mieszanki bazylii, mchu dębowego, kminu rzymskiego, skórki mandarynkowej, zielonego neroli, marakui i gdzieś za tym, tuberozy. Ostrość szybko opada. Znika mandarynka, neroli rozkwita i pozwala wymościć się tuberozie (i kwiatowi pomarańczy, ale scala się on z tuberozą nie do poznania). Kmin i piżmo robią się coraz silniejsze. Marakuja stopniowo cichnie, a jej smak jest umiarkowany i nieagresywny. Warto wspomnieć, że Vero Kern, twórczyni Rubj i innych z tej marki, uważa ten owoc za afrodyzjak. ;)
Zanotuję też sobie nutkę podobną do kwiatów nostrzyka.
Testując te perfumy jestem świadkiem stopniowego opadania masek prawdziwego tematu tej kompozycji, czyli akordu: laktoniczna tuberoza-kmin-piżmo.
Na koniec zostaje się sam delikatny biały kwiat. Niewinna blada dziewczyna. Krew z mlekiem. Kropelki chłodnego potu. Ewa w Raju.
Rubj są erotyczne przez niedomówienia, nie przez dosłowność i frywolność jak u Kingdom. Myślę, że o ile nadarzy się okazja poznania ich, to warto by do nich podejść, bo naprawdę jest co powąchać. Polecam fanom osobliwości perfumeryjnych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo rubj eau de parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo rubj eau de parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum rubj eau de parfum marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu rubj eau de parfum marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Stella McCartney Stella Velvet Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Montana Samar Torrente L'Or Blanc de Torrente Dana Heaven Sent Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Czech & Speake Dark Rose Betty Boop Betty Boop Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Tonatto Profumi M'oma