Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

rubj Vero Profumo dla kobiet

rubj Vero Profumo dla kobiet

rubj Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia rubj Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

rubj marki Vero Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i kmin.

Piżmo Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about rubj by Vero Profumo.

rubj Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo rubj, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo rubj, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum rubj marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu rubj marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Van Cleef & Arpels Van Cleef Vera Wang Princess Rochas Absolu Intense Simply Red Clive Christian No. 1 Gale Hayman Sunset Boulevard Boadicea the Victorious Exotic Iceberg Universe Yves Rocher Shafali Fleur Rare Lee Cooper Originals Ladies Alta Moda Midnight Dreams Nejma Nejma 2