Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn

onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn

miodowy
onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda eau de parfum Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

onda eau de parfum marki Vero Profumo to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Nutami głowy są bergamotka, cytron, mandarynka, imbir, kolendra, bazylia i marakuja; nutami serca są irys, ylang-ylang i biały miód; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula i cedr virginia.

Bergamotka Cytron Mandarynka Imbir Kolendra Bazylia Marakuja

Irys Ylang-ylang Biały miód

Wetyweria Piżmo Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about onda eau de parfum by Vero Profumo.

onda eau de parfum Recenzje Perfum

Przede wszystkim sporo wetiweru, paczuli i cedru posłodzonych nieco mdlącą marakują. Jest też odrobinę kwaśny, dzięki dużej ilości cytrusów.

Dziwna kompozycja, jakoś mnie nie przekonuje. Testowałam edp – ekstrakt jest ponoć bardziej drzewno – przyprawowy, niesłodki, ciężki, niektórzy kojarzą go z Habanitą, niestety nie miałam okazji przetestować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo onda eau de parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo onda eau de parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum onda eau de parfum marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu onda eau de parfum marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men L`Artisan Parfumeur Dzongkha Nikos Sculpture Blue Breeze Canali Canali Style Bois 1920 Come la Luna Arrogance Arrogance Pour Homme Ted Lapidus Black Soul Creed Vetiver Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Caswell Massey Aura of Patchouli Esteban Bois Velours Bath House Spanish Fig and Nutmeg