Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn

onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia onda Vero Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

onda marki Vero Profumo to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, imbir, kolendra i gałka muszkatołowa.

Wetyweria Imbir Kolendra Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about onda by Vero Profumo.

onda Recenzje Perfum

onda by Vero Profumo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo onda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo onda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum onda marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu onda marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Jil Sander Sport for Men Jo Malone Nutmeg & Ginger Oriflame Frey Mona di Orio Amyitis Jo Wood Organics Usiku Ferrari Ferrari Uomo ScentStory 24 Basile Basile Young Uomo Montale Aoud Safran Nicolai Parfumeur Createur Vetyver