Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rozy Vero Profumo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy
Rozy Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

Rozy marki Vero Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rozy został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, brzoskwinia, marakuja, bez, miód, drzewo sandałowe, hiacynt, estragon i nuty pudrowe.

Róża Brzoskwinia Marakuja Bez Miód Drzewo sandałowe Hiacynt Estragon Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rozy by Vero Profumo.

Rozy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo Rozy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo Rozy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rozy marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rozy marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Rance 1795 Rouge Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Molyneux Quartz Pure Red Keiko Mecheri Oliban Adidas Free Emotion Nicolas Danila Amazonian Gardens The Party The Garden Party Iris O Boticario Floratta Ruby Michael Michalsky Michalsky for Women Otto Kern Egoluxe Feminin Florascent Aqua Composita Tango