Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rozy Vero Profumo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy
Rozy Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

Rozy marki Vero Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rozy został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, brzoskwinia, marakuja, bez, miód, drzewo sandałowe, hiacynt, estragon i nuty pudrowe.

Róża Brzoskwinia Marakuja Bez Miód Drzewo sandałowe Hiacynt Estragon Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rozy by Vero Profumo.

Rozy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo Rozy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo Rozy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rozy marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rozy marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Burberry Burberry Brit Red Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Revlon Fire & Ice Corday Toujours Moi Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Kate Moss Vintage Gabriela Sabatini Summer Fragonard Murmure Avon Soft Musk Florascent Aqua Composita Tango