Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Mito Voile d`Extrait Vero Profumo dla kobiet

Mito Voile d`Extrait Vero Profumo dla kobiet

Mito Voile d`Extrait Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

Mito Voile d`Extrait marki Vero Profumo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mito Voile d`Extrait został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, magnolia, magnolia champaka, jaśmin, galbanum, hiacynt, cyprys i mech.

Cytrusy Magnolia Magnolia champaka Jaśmin Galbanum Hiacynt Cyprys Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mito Voile d`Extrait by Vero Profumo.

Mito Voile d`Extrait Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo Mito Voile d`Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo Mito Voile d`Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mito Voile d`Extrait marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mito Voile d`Extrait marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Glamourous Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Elizabeth Arden Pretty Perfumer`s Workshop Samba Star Ted Lapidus Lovely Fantasme Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Norma Kamali Jazmin DSH Perfumes Pink Gardenia Love & Toast Paper Flower Anthony Embry Coeur De Glace Pascal Morabito Mon Classique