Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Mito Vero Profumo dla kobiet

Mito Vero Profumo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Mito Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia Mito Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia Mito Vero Profumo dla kobiet Zdjęcia

Mito marki Vero Profumo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mito został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vero Kern. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, cytrusy, magnolia champaka, jaśmin, galbanum, hiacynt, cyprys i mech.

Magnolia Cytrusy Magnolia champaka Jaśmin Galbanum Hiacynt Cyprys Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mito by Vero Profumo.

Mito Recenzje Perfum

Gorzki, zielony szypr – z wyraźnym galbanum, wilgotnym hiacyntem i sporą dawką cytrusów. Zapach w typie Cristalle Chanel – ale bardziej gęsty, mniej wytrawny i trwalszy, choć i tutaj jest bez rewelacji. Testowałam edp, istnieje ekstrakt, ponoć jeszcze piękniejszy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vero Profumo Mito, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vero Profumo Mito, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mito marki Vero Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mito marki Vero Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Anna Sui Avon Treselle Oriflame Divine Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Caron Fleur de Rocaille (1993) Lalique Le Baiser Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue The Body Shop White Gardenia Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Boadicea the Victorious Noble Serge Lutens Bas de Soie Sanctuary Wild Rose & Violet