Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Truly Pink Vera Wang dla kobiet

Truly Pink Vera Wang dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Truly Pink Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Truly Pink Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Truly Pink marki Vera Wang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Truly Pink został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są frezja, liczi i liść czarnej porzeczki; nutami serca są piwonia, konwalia i różowa róża; nutami bazy są irys i nuty drzewne.

Frezja Liczi Liść czarnej porzeczki

Piwonia Konwalia Różowa róża

Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Truly Pink by Vera Wang.

Truly Pink Recenzje Perfum

Truly Pink by Vera Wang 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Truly Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Truly Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Truly Pink marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Truly Pink marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Azzaro Azzaro 9 Estée Lauder Bali Dream Tiffany Tiffany Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Fragonard Emilie Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Barneys New York Route du The April Aromatics Rose L'Orange Revlon Pink Happiness MOR Snow Gardenia