Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

aldehydowy
lekko korzenny
Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovestruck Floral Rush został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pascal Gaurin. Nutami głowy są szampan, kwiat moreli i różowy pieprz; nutami serca są frezja, passiflora i aksamitka; nutami bazy są ambra, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Szampan Kwiat moreli Różowy pieprz

Frezja Passiflora Aksamitka

Ambra Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovestruck Floral Rush by Vera Wang.

Lovestruck Floral Rush Recenzje Perfum

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 1.7oz
21.95 USD
Lovestruck Floral Rush Perfume by Vera Wang, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
28.99 USD
Vera Wang Lovestruck Floral Rush by Vera Wang Eau de Parfum Spray 3.4 oz Unboxed for Women
29.99 USD
Lovestruck Floral Rush Perfume by Vera Wang, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Beautyspin.com
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
FragranceNet.com
34.99 USD
Vera Wang Lovestruck Floral Rush by Vera Wang Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
35.67 USD
Lovestruck Floral Rush Perfume by Vera Wang, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
45.00 USD
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
55.00 USD
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Vera Wang Lovestruck Floral Rush Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Lovestruck Floral Rush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Lovestruck Floral Rush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Leonard Eau Fabuleuse Demeter Fragrance Honeysuckle Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Alfred Sung Always Helena Rubinstein Wanted Yosh Kismet Regency Cosmetics Tawanna Demeter Fragrance Funeral Home April Aromatics Rose L'Orange Laura Ashley Magic Garden Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose