Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

aldehydowy
lekko korzenny
Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Lovestruck Floral Rush Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovestruck Floral Rush został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pascal Gaurin. Nutami głowy są szampan, kwiat moreli i różowy pieprz; nutami serca są frezja, passiflora i aksamitka; nutami bazy są ambra, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Szampan Kwiat moreli Różowy pieprz

Frezja Passiflora Aksamitka

Ambra Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovestruck Floral Rush by Vera Wang.

Lovestruck Floral Rush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Lovestruck Floral Rush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Lovestruck Floral Rush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovestruck Floral Rush marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Avon Goddess Mandarina Duck Mandarina Duck Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Bijan DNA Femme Gap Dream O Boticario Innamorata Marc Jacobs Biscotti Splash Revlon Love Her Madly Fragonard Mimosa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor Jean Patou Divine Folie