Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flower Princess Vera Wang dla kobiet

Flower Princess Vera Wang dla kobiet

wodny
Flower Princess Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Flower Princess marki Vera Wang to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flower Princess został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są bluszcz, lilia wodna i tangeryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, mimoza i marokańska róża; nutami bazy są morela, ambra, piżmo i wyszukane drewna.

Bluszcz Lilia wodna Tangeryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin Mimoza Marokańska róża

Morela Ambra Piżmo Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Princess by Vera Wang.

Flower Princess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Flower Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Flower Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Princess marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Princess marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Can Can Jil Sander Jil Sander No 4 Avon Dreamlife Bouquet Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 The Body Shop Cassis Rose The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Novae Plus Pearl Blue Bruno Banani About Women Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Girard Bali Sunrise Enrico Coveri Firenze