Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Bouquet Vera Wang dla kobiet

Bouquet Vera Wang dla kobiet

żółtych kwiatów
Bouquet Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Bouquet Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Bouquet marki Vera Wang to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bouquet został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Loc Dong. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, sycylijska bergamotka i nuty wodne; nutami serca są wiciokrzew, narcyz i jaśmin; nutami bazy są korzeń irysa, lawenda, piżmo i marokański cedr.

Liść czarnej porzeczki Sycylijska bergamotka Nuty wodne

Wiciokrzew Narcyz Jaśmin

Korzeń irysa Lawenda Piżmo Marokański cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet by Vera Wang.

Bouquet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Victoria`s Secret Very Sexy Hot Lalique Commedia Perry Ellis 360° Red Avon Treselle The Body Shop The Spirit of Moonflower Bob Mackie Perhaps Marc Jacobs Daisy Bloom Molinard 160 Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Blumarine Jus No.1 Blugirl Stella McCartney Sheer Stella 2010