Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Jeweled Vera Wang dla kobiet

Be Jeweled Vera Wang dla kobiet

kwaśny
Be Jeweled Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Be Jeweled Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Be Jeweled marki Vera Wang to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Jeweled został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są granat, czerwona porzeczka i szampan; nutami serca są marakuja, wiciokrzew i różowa piwonia; nutami bazy są cukier, piżmo i australijskie drzewo sandałowe.

Granat Czerwona porzeczka Szampan

Marakuja Wiciokrzew Różowa piwonia

Cukier Piżmo Australijskie drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Jeweled by Vera Wang.

Be Jeweled Recenzje Perfum

Madlene
Madlene

Taki typowy fruity floral, bez polotu, blisko skórny, marna trwałość, siakiś taki nijaki, w stylu jakiegoś no namea z marketu... nuda...

Be Jeweled by Vera Wang 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Be Jeweled, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Be Jeweled, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Jeweled marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Jeweled marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Victoria`s Secret More PINK Please Oscar de la Renta Intrusion Crabtree & Evelyn Found Moschino Cheap & Chic Light Clouds Ulric de Varens Mini Purple Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Como Crema Michel Germain Tattoo Molinard 1849 Collection Iles D'Or Nicolai Parfumeur Createur Balkis Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris