Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Jeweled Vera Wang dla kobiet

Be Jeweled Vera Wang dla kobiet

kwaśny
Be Jeweled Vera Wang dla kobiet Zdjęcia Be Jeweled Vera Wang dla kobiet Zdjęcia

Be Jeweled marki Vera Wang to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Jeweled został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są granat, czerwona porzeczka i szampan; nutami serca są marakuja, wiciokrzew i różowa piwonia; nutami bazy są cukier, piżmo i australijskie drzewo sandałowe.

Granat Czerwona porzeczka Szampan

Marakuja Wiciokrzew Różowa piwonia

Cukier Piżmo Australijskie drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Jeweled by Vera Wang.

Be Jeweled Recenzje Perfum

Madlene
Madlene

Taki typowy fruity floral, bez polotu, blisko skórny, marna trwałość, siakiś taki nijaki, w stylu jakiegoś no namea z marketu... nuda...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vera Wang Be Jeweled, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vera Wang Be Jeweled, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Jeweled marki Vera Wang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Jeweled marki Vera Wang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Kylie Minogue Showtime EDT Opus Oils Burlesque: Charm Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve L`Occitane en Provence Rose Confite Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Gale Hayman Delicious Amber Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Remy Latour Diamond Rain Farmacia SS. Annunziata Chia Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume