Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Van Heusen Van Heusen dla mężczyzn

Van Heusen Van Heusen dla mężczyzn

Van Heusen marki Van Heusen to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Van Heusen został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, jagody jałowca, bergamotka i cytryna.

Drzewo sandałowe Jagody jałowca Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Van Heusen by Van Heusen.

Van Heusen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Heusen Van Heusen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Heusen Van Heusen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Van Heusen marki Van Heusen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Van Heusen marki Van Heusen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Maurer & Wirtz Tabac Sport Benetton B. United Man David & Victoria Beckham Instinct After Dark Banana Republic Slate Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Ferrari Ferrari passion Unlimited Hermes Eau de Gentiane Blanche Demeter Fragrance Always Focused Ralph Lauren Polo Red White & Blue Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander