Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Van Heusen Van Heusen dla mężczyzn

Van Heusen Van Heusen dla mężczyzn

Van Heusen marki Van Heusen to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Van Heusen został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, jagody jałowca, bergamotka i cytryna.

Drzewo sandałowe Jagody jałowca Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Van Heusen by Van Heusen.

Van Heusen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Heusen Van Heusen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Heusen Van Heusen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Van Heusen marki Van Heusen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Van Heusen marki Van Heusen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Mary Kay Domain Collistar Benessere Aveda Chakra 6 Intuition Perfumer`s Workshop Samba for Men M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Profumi del Forte Tirrenico Donna Karan Essence Lavender Sage Machado Sage Michel Germain Tattoo Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Florascent Aqua Aromatica Lavande