Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tendenza Van Gils dla kobiet

Tendenza Van Gils dla kobiet

Mam: 1

Tendenza Van Gils dla kobiet Zdjęcia

Tendenza marki Van Gils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja, róża i piwonia; nutami bazy są ambra i wanilia.

Grejpfrut Zielone jabłko

Jaśmin Frezja Róża Piwonia

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendenza by Van Gils.

Tendenza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Tendenza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Tendenza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendenza marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendenza marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Cartier Must II Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Mexx Mexx Waterlove Woman Liz Claiborne Curve Biotherm Eau d'Energie Iceberg Iceberg Twice Ice Alain Delon Lyra 2 S. Cute Sweet Amour Green Apple Sarantis B.U. Sexy Cacharel Amor Amor Delight Cofinluxe Watt Red