Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tendenza Van Gils dla kobiet

Tendenza Van Gils dla kobiet

Mam: 1

Tendenza Van Gils dla kobiet Zdjęcia

Tendenza marki Van Gils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja, róża i piwonia; nutami bazy są ambra i wanilia.

Grejpfrut Zielone jabłko

Jaśmin Frezja Róża Piwonia

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendenza by Van Gils.

Tendenza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Tendenza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Tendenza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendenza marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendenza marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yves Rocher Yria Novae Plus White Gold Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Ormonde Jayne Osmanthus Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Ted Baker Endurance Women Replay Replay Your Fragrance! for Her Parfums Berdoues 1902 Violette Paco Rabanne Lady Million