Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Puur Van Gils dla mężczyzn

Puur Van Gils dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Puur Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Puur marki Van Gils to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i lawenda; nutami serca są cedr virginia, drzewo kaszmirowe, ambrette (piżmo ambrowe) i drzewo gwajakowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra i piżmo.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Lawenda

Cedr Virginia Drzewo kaszmirowe Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo gwajakowe

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puur by Van Gils.

Puur Recenzje Perfum

Raw
Raw

Van Gils - Puur to perfumy średniej półki. Posiadają dobrą trwałość (około 8 godzin na skórze) i średnią projekcję.
Kompozycja jest bardzo miękka i przyjemna, z jednym ale, czuć, że jest niezbyt naturalna. Dzięki temu pewnie trzyma się na skórze dosyć dobrze.
Czuć tutaj dużo drewna, trochę piżma, w otwarciu nieco cytrusów. Zapach jest lekki, idealny na wiosnę i lato.
Dosyć długo nie mogłem się do niego przekonać, drażnił mnie jakimś swoim składnikiem. Z czasem przestał mnie drażnić, choć te syntetyki czuć w nim nadal.
To taki nietypowy lekki zapach oparty na miękkim drewnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Puur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Puur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puur marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puur marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Paco Rabanne Black XS Thierry Mugler B*Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Etro Shaal Nur Orlane Be 21 Parfumerie Generale PG10 Aomassai Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Avon Outspoken by Fergie Lolita Lempicka Minuit Noir SoOud Kanz