Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet Zdjęcia Her Aura by Night Van Gils dla kobiet Zdjęcia

Her Aura by Night marki Van Gils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, zielone jabłko, nuty owocowe i nuty zielone; nutami serca są frezja, lotos, hibiskus i nuty słodkie; nutami bazy są paczula, nuty drzewne, drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i piżmo.

Bergamotka Zielone Jabłko Nuty owocowe Nuty zielone

Frezja Lotos Hibiskus Nuty słodkie

Paczula Nuty drzewne Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Her Aura by Night by Van Gils.

Flowerbomb de Paris

Her Aura by Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Her Aura by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Her Aura by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Her Aura by Night marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Her Aura by Night marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Guerlain L'Heure Bleue Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Mariah Carey M Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Ted Lapidus Lapidus Woman Molyneux Quartz Pure Red Cacharel Amor Amor Tentation Gale Hayman Sunset Boulevard Erreuno Erreuno Detaille Sheliane