Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Her Aura by Night Van Gils dla kobiet Zdjęcia Her Aura by Night Van Gils dla kobiet Zdjęcia

Her Aura by Night marki Van Gils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, zielone jabłko, nuty owocowe i nuty zielone; nutami serca są frezja, lotos, hibiskus i nuty słodkie; nutami bazy są paczula, nuty drzewne, drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i piżmo.

Bergamotka Zielone Jabłko Nuty owocowe Nuty zielone

Frezja Lotos Hibiskus Nuty słodkie

Paczula Nuty drzewne Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Her Aura by Night by Van Gils.

Flowerbomb de Paris

Her Aura by Night Recenzje Perfum

Her Aura by Night by Van Gils 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Her Aura by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Her Aura by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Her Aura by Night marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Her Aura by Night marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Jubilation for Women Montale Oriental Flowers Ulric de Varens Varens Kiss Torrente L'Or Blanc de Torrente Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Ted Lapidus TL Pour Elle Profumi del Forte Roma Imperiale Juicy Couture Couture Couture Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Bath and Body Works Dark Kiss Xerjoff Oesel Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl