Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Classic Van Gils dla mężczyzn

Classic Van Gils dla mężczyzn

ziołowy
Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Classic marki Van Gils to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, werbena i cytryna; nutami serca są tymianek, kolendra i kardamon; nutami bazy są cedr, ambra, paczula, pomarańcza i wetyweria.

Bergamotka Werbena Cytryna

Tymianek Kolendra Kardamon

Cedr Ambra Paczula Pomarańcza Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic by Van Gils.

Orange Spice

Classic Recenzje Perfum

andorka3
andorka3

Bez zbędnej filozofii zapach jest po prostu piękny. Ciekawszy z pewnością niż orężadowy TERRE od Hermesa, a dużo tańszy. Problem polega tylko na tym, że jest w kraju problem z jego nabyciem. Warto go mieć. Rozczarowań nie będzie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Loewe Esencia pour Homme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Antonio Puig Quorum Van Gils Strictly for Men Escada Escada pour Homme Cerruti 1881 Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III DSQUARED² Potion Cartier Declaration S.T. Dupont Passenger for Men Thierry Mugler A*Men Boucheron Jaipur Homme Cartier Declaration Essence Guy Laroche Drakkar Noir Dolce&Gabbana D&G Trussardi L'Uomo Joop! Joop! Go Annick Goutal Duel Hermes Un Jardin Sur Le Nil