Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Classic Van Gils dla mężczyzn

Classic Van Gils dla mężczyzn

Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Classic marki Van Gils to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, werbena i cytryna; nutami serca są tymianek, kolendra i kardamon; nutami bazy są cedr, Żywica bursztynowa, paczula, pomarańcza i wetyweria.

Bergamotka Werbena Cytryna

Tymianek Kolendra Kardamon

Cedr Żywica bursztynowa Paczula Pomarańcza Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic by Van Gils.

Classic Recenzje Perfum

Classic by Van Gils 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Hot Play Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Versace Versus Time for Action Oriflame DeMarco Shaik Chic Shaik No 70 Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men GianMarco Venturi GMV 2001 O Boticario Connexion Woods Gucci Gucci by Gucci Sport Creed Cuir de Russie UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy