Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Classic Van Gils dla mężczyzn

Classic Van Gils dla mężczyzn

Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia Classic Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Classic marki Van Gils to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, werbena i cytryna; nutami serca są tymianek, kolendra i kardamon; nutami bazy są cedr, Żywica bursztynowa, paczula, pomarańcza i wetyweria.

Bergamotka Werbena Cytryna

Tymianek Kolendra Kardamon

Cedr Żywica bursztynowa Paczula Pomarańcza Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic by Van Gils.

Classic Recenzje Perfum

andorka3
andorka3

Bez zbędnej filozofii zapach jest po prostu piękny. Ciekawszy z pewnością niż orężadowy TERRE od Hermesa, a dużo tańszy. Problem polega tylko na tym, że jest w kraju problem z jego nabyciem. Warto go mieć. Rozczarowań nie będzie.

Classic by Van Gils 4.25 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
DSQUARED² Potion Cartier Declaration Cartier Declaration Essence Boucheron Jaipur Homme Creed Aventus Annick Goutal Duel CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Frederic Malle French Lover Antonio Puig Quorum Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Dior Dior Homme Intense Zirh Ikon Prada Infusion d`Homme Cartier Roadster Azzaro Azzaro pour Homme Pierre Balmain Carbone de Balmain Juicy Couture Dirty English for Men Mirato Malizia Uomo Vetyver Thierry Mugler A*Men Pure Malt Thierry Mugler A*Men