Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Between Sheets Van Gils dla mężczyzn

Between Sheets Van Gils dla mężczyzn

Between Sheets Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia Between Sheets Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Between Sheets marki Van Gils to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Between Sheets został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są lawenda i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, wetyweria i cedr.

Lima Mandarynka Grejpfrut

Lawenda Bazylia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Between Sheets by Van Gils.

Between Sheets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Between Sheets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Between Sheets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Between Sheets marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Between Sheets marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Mexx Mexx Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Comme des Garcons Energy C Grapefruit Accord Parfait Citron & Mandarine Fragonard Citron Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne L`Erbolario Citrus Boadicea the Victorious Refreshing D.S. & Durga Grapefruit Atkinsons Gold Medal Melvita Orange Zest