Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Mam: 1

ozonowy
wodny
Basic Instinct Van Gils dla mężczyzn Zdjęcia

Basic Instinct marki Van Gils to orientalne perfumy dla mężczyzn. Basic Instinct został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, ananas, melon, lawenda, mandarynka, ogórek i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, nuty drzewne, mech dębowy, rum i wetyweria.

Gałka muszkatołowa Ananas Melon Lawenda Mandarynka Ogórek Bergamotka

Kwiat pomarańczy Fiołek Jaśmin Róża

Ambra Paczula Piżmo Nuty drzewne Mech dębowy Rum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basic Instinct by Van Gils.

Basic Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Gils Basic Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Gils Basic Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basic Instinct marki Van Gils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basic Instinct marki Van Gils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Guerlain Eau de Lit Todd Oldham Todd Oldham Mariella Burani Mariella Burani Cafe Parfums Cafe Creed Vanisia Sonoma Scent Studio Ambre Noir Nez a Nez L’Hetre Reve Oriflame Nomadic Him Parfum d`Empire Wazamba Henri Bendel Incense & Musk