Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Van Cleef & Arpels pour Homme Van Cleef & Arpels dla mężczyzn

Van Cleef & Arpels pour Homme Van Cleef & Arpels dla mężczyzn

Mam: 12 Miałem: 4 Chcę: 10 Ukochany zapach: 1

skórzany

Van Cleef & Arpels pour Homme marki Van Cleef & Arpels to skórzane perfumy dla mężczyzn. Van Cleef & Arpels pour Homme został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louis Monnet. Nutami głowy są jagody jałowca, lawenda, nuty zielone, bazylia, kminek, bergamotka, majeranek, szałwia i cytrusy; nutami serca są dzięgiel, goździk (roślina), paczula, korzeń irysa, jaśmin, goździk (przyprawa), wetyweria, cedr, róża i nuty przyprawowe; nutami bazy są labdanum, skóra, ambra, piżmo, kokos, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Jagody jałowca Lawenda Nuty zielone Bazylia Kminek Bergamotka Majeranek Szałwia Cytrusy

Dzięgiel Goździk (roślina) Paczula Korzeń irysa Jaśmin Goździk (przyprawa) Wetyweria Cedr Róża Nuty przyprawowe

Labdanum Skóra Ambra Piżmo Kokos Mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Van Cleef & Arpels pour Homme by Van Cleef & Arpels.

Maxim's pour Homme
Narciso Rodriguez for Him Musk

Van Cleef & Arpels pour Homme Recenzje Perfum

Raw
Raw

Swoje wrażenia opisuję na podstawie cieczy pochodzącej z miniaturki Van Cleef & Arpels pour Homme. Sam diabeł nie wie jak stara jest jej zawartość.
Ciecz w tej miniaturce pachnie niesamowicie. Można powiedzieć, że zamknięto w niej pewną epokę w perfumiarstwie. Epokę, w której perfumy były bezkompromisowe, arcybogate, powalające i drogie. To po prostu czuć. Takich perfum już się nie robi.
Aromat Van Cleef & Arpels pour Homme to woń pylistej w pozytywnym tego słowa znaczeniu, czarnej niczym smoła róży okraszonej masą ziół. Wraz z upływem czasu zioła odchodzą w zapomnienie. Na pierwszy plan wkracza skóra, która pachnie niczym stary zakurzony pas wojskowy. W tle pobrzmiewa zwierzęca nuta przypominająca wosk, zapewne kastoreum.

Jak dla mnie Van Cleef & Arpels PH to niedocenione arcydzieło sztuki perfumiarskiej.

arturovittorio
arturovittorio

Powalające. Bardzo oryginalna odsłona męskości. Kompozycja arcybogata, perfekcyjnie przemyślana, stanowiąca harmonijną, elegancką całość, w której tylko nieliczne składniki można rozpoznać. Otwiera się świeżo i odrobinę mydlanie, to przypomina zapach świeżo umytego w jakimś intensywnie pachnącym środku kosmetycznym ciała. Odpowiada za to pewnie mieszanka cytrusów z przyprawami, w której żadna z nut ani ingrediencji nie dominuje. Ten etap powoli się wycisza i powoli do głosu dochodzi róża, stanowiąca najważniejszy motyw perfum. Ale mowa o róży wzbogaconej i złagodzonej zarazem, odpowiadają za to pewnie inne wkomponowane nuty kwiatowe, przyprawowe i akcenty zielone. Zapach wybrzmiewa różą skąpaną w paczuli, ambrze, sandałowcu i piżmie, w tle zaś wyczuwalna jest – przeze mnie delikatnie – skóra. Piękna, słodko-wytrawna, po mistrzowsku wyważona kompozycja, o bardzo dobrej, ponadprzeciętnej trwałości i zadowalającej projekcji. Całość jest oszałamiająca, hipnotyzuje bogactwem, klasą i perfekcją. Niepodważalny dowód najlepszych lat w dziejach sztuki perfumeryjnej. Jeżeli tak kiedyś pachniał świat, warto rozejrzeć się za wehikułem czasu. Dla romantycznych i eleganckich marzycieli, którzy z przyjemnością spoglądają wstecz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Van Cleef & Arpels pour Homme marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Van Cleef & Arpels pour Homme marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Davidoff Zino Davidoff Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Calvin Klein Obsession for Men Joop! Joop! Homme Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Kouros Ralph Lauren Polo Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Antaeus Serge Lutens Ambre Sultan