Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens marki Van Cleef & Arpels to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriens został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin i białe kwiaty; nutami bazy są paczula, pralina, ambra i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Białe kwiaty

Paczula Pralina Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriens by Van Cleef & Arpels.

Miss Dior (new)
Flowerbomb Eau de Toilette

Oriens Recenzje Perfum

arli
arli

Bardzo fajny zapach, trochę słodki trochę orientalny szyprowy. Na pewno kupię znowu gdyż nuty zapachowe mi odpowiadaja mimo iż nie czuję malin które sa w składzie tylko delikatną słodycz waniliową. polecam trwałość blisko skóry dobra kilku godzinna.

Lakebutler
Lakebutler

Miałam, zużyłam, lubiłam.
Jednak na mojej skórze, na której zazwyczaj zapachy się szybko ulatniają i ten był delikatny i krótkotrwały. Nie rozwijał się, nie był to zapach wzbudzający zainteresowanie,po prostu znikał.
Jest zapachem podobnym do Miss Dior, Mademoiselle, Flowerbomb itp tylko jakby mocno rozrzedzonym, jakby powyższe zapachy rozcieńczyć wodą i wyjąć z nich "tą oryginalną" nutę, zupełnie bez charyzmy.
Bezpieczny zapach, raczej wzbudzający pozytywne reakcje.
A flakon-dzieło sztuki, minął rok zanim usunęłam pusty, na prawdę cieszy oko i uszlachetnia toaletkę.
Sam zapach owocowo kwiatowy ale z przewagą różowych kwiatów, subtelny, raczej świeży niż zabijający swoją ulepnością.
Całkiem elegancki, ładny, natomiast moje główne zarzuty to:wtórność i to, że jest pozbawiony "tego czegoś", a paradoksalnie flakon pogrąża perfumy, bo ja np po takim cacuszku oczekiwałam na prawdę wielkiego WOW a nie kolejnego klona Flowerbomb tylko mocno rozcieńczonego i pozbawionego "ego czegoś".

monika690
monika690

Bardzo sympatyczny zapach, przypisany do kategorii szyprowo- kwiatowej. Ja raczej zaliczyłabym do kategorii szyprowo- owocowo- drzewnej, jeśli taka istnieje. Na początek czuję kwaskowate owoce w otoczeniu słodyczy i paczuli. Na mojej skórze słodycz dość szybko ulatuje i pojawia się drzewna nuta. I tak sobie trwa w formie: owocowo- drzewnej. Według mnie bardzo podobne do Happy Spirit Magical Nights Choparda. Polecam wielbicielom umiarkowanych słodziaków :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Oriens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Oriens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriens marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriens marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Parfum Initial The Different Company Sublime Balkiss Chanel Chance Eau de Toilette Nina Ricci Nina Versace Versense Torrente L`Or de Torrente Tom Ford Velvet Orchid Lalique Perles De Lalique Christian Dior Dune Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Essence Absolue Vera Wang Princess Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Viktor&Rolf Flowerbomb