Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens marki Van Cleef & Arpels to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriens został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin i białe kwiaty; nutami bazy są paczula, pralina, ambra i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Białe kwiaty

Paczula Pralina Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriens by Van Cleef & Arpels.

Miss Dior (new)
DKNY My NY

Oriens Recenzje Perfum

monika690
monika690

Bardzo sympatyczny zapach, przypisany do kategorii szyprowo- kwiatowej. Ja raczej zaliczyłabym do kategorii szyprowo- owocowo- drzewnej, jeśli taka istnieje. Na początek czuję kwaskowate owoce w otoczeniu słodyczy i paczuli. Na mojej skórze słodycz dość szybko ulatuje i pojawia się drzewna nuta. I tak sobie trwa w formie: owocowo- drzewnej. Według mnie bardzo podobne do Happy Spirit Magical Nights Choparda. Polecam wielbicielom umiarkowanych słodziaków :)

Oriens by Van Cleef & Arpels 3.19 out of 5 based on 56 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Oriens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Oriens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriens marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriens marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Parfum Initial Cartier La Panthere Chanel Chance Eau de Toilette Lalique Perles De Lalique Nina Ricci Nina Torrente L`Or de Torrente The Different Company Sublime Balkiss Bottega Veneta Bottega Veneta Versace Versense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Thierry Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Amour Vera Wang Princess Sisley Soir de Lune Lancome Hypnose Tom Ford Velvet Orchid Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette