Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens Van Cleef & Arpels dla kobiet

Oriens marki Van Cleef & Arpels to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriens został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin i białe kwiaty; nutami bazy są paczula, pralina, ambra i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Białe kwiaty

Paczula Pralina Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriens by Van Cleef & Arpels.

Miss Dior (new)
DKNY My NY
Jimmy Choo
Flowerbomb

Oriens Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Miałam, zużyłam, lubiłam.
Jednak na mojej skórze, na której zazwyczaj zapachy się szybko ulatniają i ten był delikatny i krótkotrwały. Nie rozwijał się, nie był to zapach wzbudzający zainteresowanie,po prostu się ulatniał.
Jest zapachem podobnym do Miss Dior, Mademoiselle, Flowerbomb itp tylko jakby mocno rozrzedzonym, jakby powyższe zapachy rozcieńczyć wodą i wyjąć z nich "tą oryginalną" nutę, zupełnie bez charyzmy.
Bezpieczny zapach, raczej wzbudzający pozytywne reakcje, dobry na prezent dla młodej lub niezbyt wymagającej kobiety.
A flakon-dzieło sztuki, minął rok zanim usunęłam pusty, na prawdę cieszy oko i uszlachetnia toaletkę.

monika690
monika690

Bardzo sympatyczny zapach, przypisany do kategorii szyprowo- kwiatowej. Ja raczej zaliczyłabym do kategorii szyprowo- owocowo- drzewnej, jeśli taka istnieje. Na początek czuję kwaskowate owoce w otoczeniu słodyczy i paczuli. Na mojej skórze słodycz dość szybko ulatuje i pojawia się drzewna nuta. I tak sobie trwa w formie: owocowo- drzewnej. Według mnie bardzo podobne do Happy Spirit Magical Nights Choparda. Polecam wielbicielom umiarkowanych słodziaków :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Oriens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Oriens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriens marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriens marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Parfum Initial Cartier La Panthere Chanel Chance Eau de Toilette The Different Company Sublime Balkiss Lalique Perles De Lalique Nina Ricci Nina Torrente L`Or de Torrente Bottega Veneta Bottega Veneta Versace Versense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Kenzo Kenzo Amour Vera Wang Princess Lancome Hypnose Sisley Soir de Lune Tom Ford Velvet Orchid Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles