Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Arpels Van Cleef & Arpels dla kobiet

Miss Arpels Van Cleef & Arpels dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Miss Arpels Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia Miss Arpels Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia

Miss Arpels marki Van Cleef & Arpels to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Arpels został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są melon, nuty zielone, brzoskwinia, bazylia i cytryna; nutami serca są piwonia, magnolia, lilia, frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i mech dębowy.

Melon Nuty zielone Brzoskwinia Bazylia Cytryna

Piwonia Magnolia Lilia Frezja Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Arpels by Van Cleef & Arpels.

Miss Arpels Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Miss Arpels, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Miss Arpels, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Arpels marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Arpels marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Bruno Banani Woman Tommy Hilfiger True Star Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Rampage Blue Eyes Jean Patou Hip Loewe A Mi Aire Bruno Banani About Women Tommy Bahama Set Sail South Seas So...? So...? Superstar Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Tommy Bahama Set Sail Martinique