Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Saisons Été Van Cleef & Arpels dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4 Ukochany zapach: 1

aldehydowy
mydlany

Les Saisons Été marki Van Cleef & Arpels to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Saisons Été został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, cyklamen, jeżyna, liść czarnej porzeczki, konwalia, cedr i bergamotka.

Aldehydy Cyklamen Jeżyna Liść czarnej porzeczki Konwalia Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Saisons Été by Van Cleef & Arpels.

Les Saisons Été Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Dużo aldechydów na cytrusowym podbiciu. Dorzućcie do tego bukiet konwalii i oto proszę mamy lato w wersji pana Kurkdjiana.
Troszkę może kojarzyć się z Envu od Gucciego, ale jest bardziej słoneczny, lekki i bardziej przejrzysty.
Mnie niestety nie uwiódł, podobnie jak zima z tej serii.
Trwałość słaba: 1-2 h.
Projekcja: na szerokość ramion.
Flakon - bez szału.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Les Saisons Été, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Les Saisons Été, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Saisons Été marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Saisons Été marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Yllozure Yllozureole Ralph Lauren Romance Etro Vicolo Fiori Oriflame The Babes Sweet Peach Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Byredo Pulp Fiorucci Fiorucci Love You Jacomo Aura for Women Bath and Body Works Sparkling Peach Escada Escada Marine Groove Jennifer Lopez Miami Glow